MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty


DoubleGames FAQs


What is DoubleGames?

DoubleGames je moderní portal plný her pto zkrácení volného času. Najdete tu velkou škálu online flash her ke stažení zdarma, které můžete hrát kdykoliv. Naše stránka má velkou kolekci onlinových her a her ke stažení zdarma. Každá hra je absolutně zdarma po dobu 1 hodiny. Pokud si tato hra získá vaše srdce, můžete jí jednoduše koupit za $9.95 nebo I méně. Nové hry jsou přidávány každý den a noc, takže každý den vylepšujeme náš seznam her novými a čerstvými hrami ke stažení zdarma. Jen pro vás.

Jak mohu kontaktovat DoubleGames?

Pokud mate případné poznámky, dotazy, nebo nabídky pro nás, použijte kontaktní formulář funkčnost, nebo nám pošlete E-Mail contests [at] doublegames.com.

Jak mohu objevit nové hry na hraní?

Nalezení napínavé hry a hledání informací o nich by nemělo být tak náročné jako hidden object hra. Každý den sestavujeme naší Seznam nových her o nejnovějších hrách ke stažení zdarma. Abychom udělali vyhledávání her jednodušší pro naše návštěvníky, jsme roztřídili hry podle názvu, data vydání, žánru a platform. Brali jsme v úvahu vaše preference hrát nejnovější hry, takže obvykle naleznete nové hry nahoře v Seznamu Nových Her.

Jaký druh her mohu naleznout na DoubleGames?

DoubleGames nenabízí jen hry ke stažení zdarma, ale také disponuje vším, co by měl mít každý moderní herní portal: detailní a užitečný.Strategy Rady, Hry na Facebooku , Blog. Krom toho nabízíme našim hráčům zavedení nejočekávanějšíchpřipravované hry. Nejslibnější a nejpopulárnější tituly pečlivě zkoušíme a poté dáváme recenze.

Jak mohu dát hru, jako dárek přátelům?

Jestli chcete mimořádný dárek, jako je ležérní hra, vyberte si. Za tímto účelem DoubleGames vytvořili toto:Obdarovávací stránka vyberte si typ dárku (1 nebo 5her). Prosím, vložte informace o obdarovaném, abychom mu mohli poslat certifikát. Nezapomeňte za tuto službu zaplatit, váš přítel, či člen rodiny, dostane krásný dárek. Mimochodem, můžete se podívat na obrázky Vzorku Dárkového Certifikátu .

Co jsou upozornění?

Jestli chcete být stale v obraze, co se týče našich nových her, můžete si nastavit upozornění na nové hry na DoubleGames. Haj je to možné? Jen klikněte na link Upozornění pod popisem. Vyberte si nejlepší druh upozorněni: přes upozornění na vašem profile / přes email.

Jakmile napíšeme o nové hře, hned vás upozorníme. Můžete si ti přečíst, upravit, nebo odmítnout upozornění na vašem profilu.

Doopravdy, možnosti upozornění jsou velmi užitečný způsob jak být informovánm když se u nás objeví vaše oblíbená hra. Stejnětak I když se zde objeví nějaké Strategy Guide na hru, na kterou potřebujete.

Jak mohu sdílet obsah s mými přáteli a rodinou?

Máte rád recenze, náhledy, strategy guide, nebo články o hrách? Chcete je sdílet s přáteli, nebo i s někým jiným? Není problém! Máme mnoho způsobů jak sdílet recenze, nebo vaše blastní příspěvky celému světu. Jestli máte Facebook, či Twitter, klikněte na Facebook nebo Twitter tlačítko na jakékoliv naší stránce, přihlašte se a sdílejte se svými přáteli. Velmi si vážíme vašeho sdílení, protože tím o nás říkáte dalším lidem. Časem se chystáme vytvořit další způsoby, jak sdílet z DoubleGames.

Jaký je rozdíl mezi trial verzí zdarma a plnou verzí?

Jako každý moderní herní portal má I DoubleGames možnost “Zkuste-před-koupí”. Díky této možnosti můžete jednoduše stáhnout hru a hrát jí absolutně zdarma celou hodinu.

Jak mohu stáhnout hru?

Jestli jset si zamiloval nějakou z našich her ke stažení zdarma a rozhodli jste si ji stáhout, stačí kliknout na tlačítko “Stáhnout”. Záleží na vašem operačním system a prohlížeči,bude vám bude nabídnuto stáhnout a instalovat soubor. Jakmile stáhnete hru, klikněte na “Otevřit”. Pak budete muset projít celou instalací.

Nainstaloval jsem trial verzi zdarma, nehrál jí a teď hra říká že zkušební čas

Pravděpodobně již byla hra nainstalována a hrána na vašem počítači. Poté byla smazána.

Co se stane po hodině hraní zdarma?

Jakmile skončí hodinové hraní zdarma, bude vám nabídnut nákup plné verze hry přímo na DoubleGames. Jakmile zaplatíte za hru, dostanete speciální klíč, kterým odemknete zkušební verzi a poté si budete moci užít plnou verzi této hry.

Jak koupit hru?

Vybral jste si jednu z našich her ke stažení zdarma a rozhodl se jí koupit ihned? Jestli ano, klikněte na tlačítko “koupit nyní” v okénku zkušební verze, které uvidíte při tačátku hraní této hry. To vám otevře webovou stránku, kde budete moci koupit tuto hru.

Poté musíte vložit klíč podle instrukcí obsažených v emailu do okénka registrace zkušební verze zdarma, a hra bude vylepšena na plnou verzi. Prosím, nezapomeňte uložit registrační klíč na bezpečné místo vašeho počítače. Pokud budete potřebovat hru reinstalovat, budete mít možnost tento klíč opět použít.

O čem jsou “Hry zdarma pro Vaši Stránku”?

As for 'Hry zdarma pro Vaši Stránku' je pro webmastery, nebo lidi, kteří chtělí nahrát online hry zdarma na jejich vlastní herní portály. Absolutně zdarma!

Co je Připojení na Facebook?

Připojení na Facebook je způsob, jak se přihlásit na DoubleGames vaším Facebook účtem a říct vašim přátelům a rodině o vašich aktivitách na DoubleGames.

Jestli chcete použít tuto možnost, klikněte na tlačítko Připojení na Facebook, které najdete vpravo nahoře naší stránky. Poté vložíte váš Facebook E-Mail a heslo, a budete následovat instrukce, abyste to propojil s vaším DOubleGames účtem. Jestli nemáte DoubleGames účet, bude vám nabídnuto si vytvořit DoubleGames přezdívku.

Jednou použijete Připojení na Facebook a můžete se přihlásit na DoubleGames pomocí vašeho Facebook účtu kdykoliv.

Jak používat KUPÓNOVÉ KÓDY?

KUPÓNOVÉ KÓDY vám dají slevu na hry.
Zkopírujte kupónový kód a jděte nakupovat (pomocí “Kupte hned” tlačítka
Vložte kód kupónu do “Máte Kupónový kód?” a stiskněte na tlačítko “Vložit”.
Vše hotovo! Nyní můžete koupit hru za nižší cenu.