MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra 7 Gates: The Path to Zamolxes
3
15

7 Gates: The Path to Zamolxes

Užijte si spoustu zábavy s novou úžasnou Match-3 hrou 7 Gates: The Path to Zamolxes a vraťte lidem to, co postrádají! Tento jedinečný titul vás vrhne do úžasného dobrodružství a nabídne vám hodiny ryzí zábavy při procházení krásných a zajímavých lokací. Vy jako vyvolený máte za úkol překonat všechny nástrahy a dostat zpátky všechny vzácné poklady, které skryli Dacianští bohové. Hru 7 Gates: The Path to Zamolxes si můžete stáhnout právě teď, je vám k dispozici zcela zdarma a uvidíte, že vám přinese jen a jen skvělou zábavu. Hodně štěstí!

7 GATES: THE PATH TO ZAMOLXES OBRÁZKY

7 GATES: THE PATH TO ZAMOLXES RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Ukryté poklady, záludné Match-3 hádanky a tuny rozmanitých levelů na vás už čekají v nové hře od vývojového týmu Bq Team – názvem 7 Gates: The Path to Zamolxes!.. Read more

I když je tento úvod už celkem ohraný, příběh tohoto titulu je velmi zajímavý a točí se kolem pradávných tradic jedné skutečné skupiny lidí, kteří si říkají Daciánové. Tito lidé jsou známí především díky své statečnosti a přirozené odvaze. Vývojáři nám v této hře prezentují prostřednictvím návykové a vzrušující hratelnosti velmi povedeně skutečné historické události.

K našemu velkému překvapení musíme uznat, že 7 Gates: The Path to Zamolxes je hrou velmi vyzývavou a podmanivou a je nesmírně obtížné od ní, byť jen na chvíli, odejít. Napínavost celé hry je mimo jiné také dána tím, že máte k dispozici docela krutý časový limit. Tento časový limit je ale zároveň jen jakýmsi doporučeným časovým limitem, neboť jednotlivé levely můžete hrát tak dlouho, jak jen budete chtít. Pokud jste ale opravdu poctivými hráči, budete se snažit každou úroveň dokončit v daném časovém limitu.

Graficky je 7 Gates: The Path to Zamolxes na výborné úrovni a integruje v sobě různé styly, jejichž osobitou krásu můžeme jen a jen pochválit. Hudební zpracování je celkem obtěžující a dost monotónní, dá se ale vypnout. Hratelnost sice nevypadá nijak originálně, přesto vás hra od samého začátku chytne.

Už jsme se v minulosti setkali se spoustou Match-3 titulů, tento je ale přece jen jiný. Zajímavé historické prostředí a vysoce návyková hratelnost vás připoutá k židli na celé hodiny. A není ani divu, kdo by se nechtěl zlepšovat a nepřestane hrát, dokud nemá dočista ztuhlé prsty.