MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra 9: The Dark Side Of Notre Dame Collector's Edition
3.875
8

9: The Dark Side Of Notre Dame Collector's Edition

Chytlavá hratelnost a vzrušující příběh na vás čekají v dalším pokračování skvělé herní série s názvem 9: The Dark Side of Notre Dame! Vydejte se do úžasného hlavního města Francie, Paříže, a zastavte zlo! Prozkoumejte nádherné lokace, seznamte se s nezapomenutelnými hrdiny a vyřešte spoustu zajímavých hádanek! Úžasná grafika této jedinečné adventury určitě nenechá nikoho z vás chladným. Počkejte si na vydání hry 9: The Dark Side of Notre Dame a ihned poté se ponořte do báječné atmosféry Francie!

9: THE DARK SIDE OF NOTRE DAME COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ 9: THE DARK SIDE OF NOTRE DAME COLLECTOR'S EDITION HRY:

9: THE DARK SIDE OF NOTRE DAME COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč jsou i ta nejkrásnější města na světě zobrazována stále tak stereotypně? Vemte si například takovou Paříž – říká se, že je to město světla, lásky a romantiky, nikdy jsme však o tomto místě nezaslechli nic tajemného. Jakoby Paříž ani neměla svou odvrácenou tvář. Právě s touto premisou si ale vyhrálo vývojové studio Play Favorite Games a nyní nám představují svůj úplně nový kousek s názvem 9: The Dark Side of Notre Dame. Pokud byste se tedy rádi vypravili do Paříže, prozkoumali i její temnější stránku a dost možná i odhalili temné záhady, a pokud byste se rádi vydali na vzrušující dobrodružství, za které nemusíte utratit ani korunu, potom neváhejte a stáhněte si a vyzkoušejte volně dostupné demo! Je ale možné, že jakmile si dočtete naši recenzi, rozhodnete se ihned pořídit si plnou verzi této vskutku povedené hry!.. Read more

Většina moderních her klade velký důraz na příběh, a protože právě ten je jedním z nejdůležitějších prvků každého hidden object titulu, ne jinak tomu je i v případě 9: The Dark Side of Notre Dame. Vývojáři nám představují Paříž jako místo plné tajemství a záhad. Vy se v něm ocitáte na prázdninové dovolené, ta vám ale náhle končí poté, co vám zavolala místní policie, která potřebuje nutně vaší pomoc při pátrání po zmizelém turistovi během oslav zdejší tradice! Až dosud by se nejednalo o nic podivného, zvláštní ale je, že onen cizinec byl unesen gargoyly z katedrály Notre Dame! A protože patříte mezi největší odborníky v tomto odvětví, jste právě vy tou pravou osobou, která by měla celý případ rozlousknout! Jediné, co na počátku víte, je, že všechny události nějakým způsobem souvisí s drahokamem, jenž je nositelem magických schopností! Pokud tedy chcete zjistit, v čem je zakopaný pes, neváhejte a začněte hrát tuto hru!

9: The Dark Side of Notre Dame bychom ohli označit jako adventurní hidden object hru s hádankami a mini hrami. Tento úspěšný mix mnoha žánrů překypuje spoustou možností voleb a nastavení; volit můžete ze tří úrovní obtížnosti, nastavit si však můžete i plno jiných aspektů. Hra obsahuje celkem osm kapitol plných ryzí zábavy a tajemna, plus jednu bonusovou, kterou najdete ve sběratelské edici. Při hraní se budete potýkat s celou řadou hidden object scén, které jsou inteligentně generovány, takže vývoj celé hry plyne naprosto přirozeně. Hidden object scény samy o sobě jsou velmi dobré a zajímavé, mimo ně se tu však setkáte také s pěknou porcí hádanek a mini her. Většina hádanek je bohužel celkem ohraná, musíme ale přiznat, že je hodně obtížné přijít s něčím originálním. Otáčení a spojování kousků skládačky či propojování cest, to jsou obvyklé mini hry, které jsme už také viděli mnohokrát. Kladem je bezesporu mapa umožňující rychlé přemísťování mezi jednotlivými lokacemi, spousta možných dosažitelných ohodnocení a také velice prospěšný společník, hodný gargoyle!

Nakonec se ještě podíváme na grafické a zvukové zpracování. Grafika je fenomenální: Paříž je skvěle odprezentována, najdeme tu spoustu nádherných scén a katedrála Notre Dame je kapitolou samou pro sebe. Hudba se skvěle hodí k prostředí a většina zvolených motivů perfektně vystihuje atmosféru Francie. Jediné, na co bychom nepěli jen samou chválu, je dabing. Ten mohl být určitě lepší.

9: The Dark Side of Notre Dame je kouzelná hidden object hra s duchem adventury, vynikajícími mini hrami a hádankami, nádhernou grafikou skvěle prezentující mystickou Paříž a solidní hratelností. Tento kousek sice obsahuje pár drobných nedostatků, nejedná se ale o nic, co by vám mělo pokazit jinak skvělou zábavu! Příjemně se bavte!