MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra A Gnome's Home: The Great Crystal Crusade
3.8085106382979
47

A Gnome's Home: The Great Crystal Crusade

Pohádkoví skřítci potřebují vaši pomoc! Zachraňte je i jejich království v nové úžasné time management hře A Gnome's Home: The Great Crystal Crusade! Zlá čarodějnice ukradla magický krystal a počala ničit celé království. Vy ze sebe musíte nyní vydat všechno, abyste získali artefakt zpátky, porazili zlou královnu a vybudovali království znovu! Užijte si spoustu zábavy s přátelskými gnómy, zachraňte je, vychutnejte si akci a spoustu legrace. Stáhněte si A Gnome's Home: The Great Crystal Crusade zcela zdarma a doplňte si svou sbírku o další jedinečný a zábavný titul. Hodně štěstí!

A GNOME'S HOME: THE GREAT CRYSTAL CRUSADE OBRÁZKY

A GNOME'S HOME: THE GREAT CRYSTAL CRUSADE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Svět gnómů byl kdysi tím nejkrásnějším a nejpoklidnějším místem. Tato malá roztomilá stvoření byla šťastná, dokud jim zlá čarodějnice neukradla jejich Krystal života a nevnesla tak do jejich životů zmatek. A právě tento příběh je vám prezentován během úvodních scén hry A Gnome’s Home: The Great Crystal Crusade... Read more

Máme tu novou budovatelskou hru od společnosti Blam! A jedná se kousek, který se ponejvíce podobá většině lehčích time management hrám. Titul nabízí hráčům spoustu levelů s velice omezenou škálou úkolů. Tato hra je naštěstí obdařena pěknou, živou a barvitou grafikou, samotné hraní se ale boužel stane po několika minutách příliš chaotické a nudné.

Ke všemu se setkáme jen s několika málo opravdu náročnými levely, ve kterých je časový limit navíc až příliš nekompromisní. Hra vypadala velice slibně, má všechny vylepšení, po kterých jsme u podobných titulů volali, velkou výhodou je například to, že nemusíte posílat své dělníky k získávání nejrůznějších surovin, grafika je také povedená. Proč tedy takové zklamání?

Odpovědí je obtížnost. A Gnome’s Home: The Great Crystal Crusade je zkrátka pro zatvrzelé fandy strategických a time management her příliš primitivní. Roztomilá, příjemná grafika a dobře zvolená prostředí hru poněkud osvětlují, jinak se ale jedná o průměrné dílko. Byli jsme si skoro jistí, že označíme A Gnome’s Home: The Great Crystal Crusade za výjimečnou hru, místo toho jsme ale zklamaní. Tento kousek upadne brzy v zapomění, jedná se jen o běžnou time management hru. A to je velká škoda!