MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Abigail and the Kingdom of Fairs
4.0909090909091
11

Abigail and the Kingdom of Fairs

Abigail najde tajemnou knihu, ze které se stane portál do jiného světa, do světa veletrhů! Začněte hrát Abigail and the Kingdom of Fairs, vzrušující strategickou hru, a vyražte do pohádkového světa. Musíte obnovit zázračné království používáním kouzel. Krom toho je Kingdom of Fairs ohrožováno zlými monstry. Musíte je vyhnat! Stáhněte si Abigail and the Kingdom of Fairs zcela zdarma a ponořte se do světa zázraků.

ABIGAIL AND THE KINGDOM OF FAIRS OBRÁZKY

ABIGAIL AND THE KINGDOM OF FAIRS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Abigail and the Kingdom of Fairs je novou time managment hrou od NevoSoft, které se zabývá mladou hrdinkou, která nalezne magickou knihu. Tato kniha otvírá portál do krásného paralelního světa… Příběh zní jako celkem obyčejný příběh hidden object her, ale ve skutečnosti je zápletka v nové stavební simulaci... Read more

Hra Abigail and the Kingdom of Fairs je klasickou stavební simulací. Hned první z věcí je postavit tři rozdílné druhy budov - obchody, atrakce a další důležité budovy pro život. Hra je složena z pěti lokací, velmi rozdílných v nastavení a druzích úkolů. Díky rozmanitým herním lokacím se tato hra nestane nikdy nudnou.

Úroveň obtížnosti je v této managment adventuře celkem dobře stanoven. Dobré rozdíly mezi težkými a lehkými levely dělají Abigail and the Kingdom of Fairs vždy velmi chytlavou a zábavnou hrou. Atmosféra této hry zůstává ideální, s vyjímkou mírně starých vizuálních efektů. Bohužel má umělecká práce tohoto díla své mouchy. Občas je prakticky nemožné vybrat dobrý pohled na pozadí. Takže je těžké představit si, jaký druh budov by se hodil.

Zkrátka tato hra si zaslužila naší práci s ní, zaručeně polapí většinu hráčů building simulací. Není zde mnoho zvratů a design má pár chybiček, ale tato hra je stále schopná nám nabídnout pořádnou porci zábavy. Jestli nemáte nic proti malebným hrám, vítejte v Abigail and the Kingdom of Fairs !