MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Abyss: The Wraiths of Eden
3.7777777777778
18

Abyss: The Wraiths of Eden

Hlubiny oceánu ukrývají spoustu temných tajemství. Ve hře Abyss: The Wraiths of Eden byl unesen váš snoubenec, co to bylo ale za podivné mimozemské síly, které napadly klidné oceánské vody? Kdo nese vinu na únosu vašeho milovaného? Máte dostatek odvahy odhalit tohoto zloducha ukrývajícího se v kdysi idylickém městečku Edenu? Pokud ano, potom se vydejte ve hře Abyss: The Wraiths of Eden do zasmušilého podmořského města a zachraňte svou lásku!

ABYSS: THE WRAITHS OF EDEN OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ ABYSS: THE WRAITHS OF EDEN HRY:

ABYSS: THE WRAITHS OF EDEN RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Po dlouhá léta si lidé lámou hlavu nad mýtem o Atlantidě, starověkém městě, které bylo symbolem lidské vzdělanosti a bohatství, a které bylo jednoho dne zničeno a navždy zmizelo z povrchu země. Mnohokrát se ho snažili nejrůznější dobrodruhové najít, nikdy se jim to ale nepodařilo! Až do doby, kdy vyšla úplně nová hra od vývojového týmu Artifex Mundi! Hidden object titul Abyss: The Wraiths of Eden nás totiž přivede do centra podvodního města, a úžasné dobrodružství plné záhad a tajemství tak může začít! Pokud jste tedy připraveni připojit se k tomuto vzrušujícímu výletu, přečtěte si naši recenzi a poté se rozhodněte, jestli si nejprve stáhnete volně dostupné demo nebo si tuto hru pořídíte rovnou v její plné a neomezené verzi!.. Read more

Abyss: The Wraiths of Eden je titulem, který se může pochlubit velmi povedenou příběhovou linkou. Ta pojednává o mladé ženě, která se snaží zachránit svého snoubence, jenž záhadně zmizel během potápění kdesi v oceánu. Poté, co se dostane na místo, kde byl její druh naposledy spatřen, objeví naše hrdinka ztracené podvodní město Eden, velice podobné legendární Atlantidě, plné art deco architektury atmosféry nikoliv nepodobné té v městě Rapture z titulu Bioshock. Design Rapture byl opravdovým skvostem a tak je tomu naštěstí také v případě Edenu. Eden byl dříve živým, rozvíjejícím se městem, jeho kouzlo ale zůstalo zachováno i v podmořském světě a je opravdu nádherným, i když poněkud tajemným, místem k prozkoumávání. Město je nyní zahaleno do hávu plného rezavých konstrukcí, podmořského písku a trávy a je ovládáno démony, kteří chtějí využít přítele naší hlavní hrdinky k podivným účelům. A vy musíte svého milovaného samozřejmě dostat ze spárů těchto podlých stvoření!

Co se týče hratelnosti Abyss: The Wraiths of Eden, tak hra nabízí celkem asi tři hodiny herního času, což sice není zrovna mnoho, stále je to ale v toleranci. Systém hry je standartní. Jednotlivé hidden object scény jsou propojeny mezi sebou mini hrami a logickými hádankami, většina z nich je na bázi textových seznamů hledaných objektů a míst, která musí být navštívena. Co se týče hádanek, tak se tu setkáte převážně s těmi, které už asi znáte, hádanky ani mini hry nejsou nijak komplikované, u pár z nich se ale budete muset zastavit a zapojit svůj mozek přece jen o něco více. Výhodou hry je rovněž ten fakt, že se tu nebudete muset často vracet do již dříve prozkoumaných lokací. K dispozici budete mít celou řadu dosažitelných ocenění, a také nápovědní systém a mapu, které vám v postupu hrou pomohou (s mapou se ale neshledáte v nejtěžším módu Expert). Co se týče úrovní obtížnosti, tak hra nabízí celkem tři režimy, pro nováčky a běžné hráče, pro pokročilé a pro ty nejzatvrzelejší fandy.

Nejlepším prvkem Abyss: The Wraiths of Eden je ale grafické a zvukové zpracování hry. Grafika je vynikající a místy si budete připadat, jakoby jste se opravdu ocitli uprostřed podmořského světa. Jednotlivé scény se vám sice mohou čas od času zdát poněkud temnější, zároveň jsou ale nesmírně barvité a čisté. Hudba je příjemná, stejně tak dobrý je i dabing, trochu otravné mohou být snad jen zvukové efekty.

Abyss: The Wraiths of Eden je i přes pár drobných nedostatků velmi dobrou singleplayerovou hidden object hrou. Díky své perfektní grafice, hratelnosti a příběhu určitě stojí za to si jí vyzkoušet ve volně stažitelné verzi nebo si ji rovnou pořídit komplet!