MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra The Agency of Anomalies: Mystic Hospital Collector's Edition
3.6521739130435
23

The Agency of Anomalies: Mystic Hospital Collector's Edition

Když začneš hrát The Agency of Anomalies: Mystic Hospital Collector's Edition, ocitneš se ve vojenské nemocnici, ale v jedné utajované. Faktem je, že toto místo je zakleté, a proto jsou všichni lékaři, sestry ale i pacienti znetvoření! Jsou zde prováděny nebezpečné až smrtelné pokusy, které ohrožují celý svět. Ty jsi zvláštní agent, který má za úkol proniknou do pekelné nemocnice a zastavit tuto hrozbu! Stáhni si The Agency of Anomalies: Mystic Hospital Collector's Edition zcela zdarma a zachraň lidstvo.

THE AGENCY OF ANOMALIES: MYSTIC HOSPITAL COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

THE AGENCY OF ANOMALIES: MYSTIC HOSPITAL COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Opuštěná nemocnice s paranormálními jevy je téma nové hry s hledáním skryhých předmětů od Orneon s názvem Agency of Anomalies: Mystic Hospital. Víme, že tento příběh by se mohl zdát velmi zajímavý pro většinu fanoušku her se skrytými předměty, ale to není jediný důvod k hraní této hry. Kde jinde je možné zkusit vyšetřovat v naprosro neznámém místě a zachránit Zemi před apokalypsou?.. Read more

Bojovat se zločinci nebo vlkodlaky je určitě lehká práce pro většinu z nás, že? Přesto pokud se bojíte strašidelnýc věci, vezte, že Agency of Anomalies: Mystic Hospital není nic opravdu děsivého. Místo toho má mnoho scén se skrytými předměty, které jsou naprosto dokonalé a vytváří strašidelné prostředí s mnoha detaily. Pokud jde o hladání předmětů není to zas tak obtížné, ale stále tam je několik málo předmětů,které jsou těžké rozpoznat. Obvykle jsou položky na pozadí, jak by měli být ale mistrně se skrývají.

Agency of Anomalies: Mystic Hospital je velmi zvdálená od těžké hry, ale má mnoho podivných a krásných míst k prozkoumání. Jedinou stížností pro nás byly ve hře ústupování, které ho je tam požehnaně a může působit nepříjemně na mnohé hráče. Proč věnujeme pozornost právě tomuto nedostatku? Ve skutečnosti je hra celá příjemná a zajímavá a proto tento nedostatek až tak nepřekáží.

Jak sme už zmínili, výtvarné zpracvání je velmi pěkné a přesně vystihuje atmosféru děsivé nemocnice. Hudba v tomto titulu ještě více přidává na děsivosti a zvukové efekty prohlubují pochmurnou náladu. Jste sami v místnosti plné duch a podivné zvuky nás zajistí jěště víc přiblíží. Agency of Anomalies: Mystic Hospital je hra, na kterou jsme dlouho čekali. Jen tak dál Orneon!