MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Airport Mania 2: Wild Trips
3.5535714285714
56

Airport Mania 2: Wild Trips

Žánr: Řízení času

Hra Airport Mania 2: Wild Trips je zábavné pokračování oblíbené hry Airport Mania z kategorie her s plánováním času. Dejte se hry teď hned a vylepšete si své schopnosti pilotovat letadlo. Tentokrát musíte navštívit nové místo na světě zvané Monsterville, Tiki Taka, Severní pól a Měsíc! Užijte si divoké výlety s hrou Airport Mania 2: Wild Trips a zažijete vzestupy i pády! Stáhněte si hru zcela zdarma a zjistíte, jak vám hra Airport Mania 2: Wild Trips zvedne adrenalin!

AIRPORT MANIA 2: WILD TRIPS OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ AIRPORT MANIA 2: WILD TRIPS HRY:

AIRPORT MANIA 2: WILD TRIPS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Pamatujete si letadla s velkýma očima ze série Airport Mania? Jsou všechna zpátky v nové hře - Airtport Mania 2: Wild Trips. Není zapotřebí mluvit o jejich zradě, jakožto hlavním účelu hry, účel hry zůstává stejný. Ale pro ty co právě začínají s Airport Mania můžeme lehce převyprávět příběh v pár větách - sežeňte zákazníky, kteří potřebují vyrazit tak rychle, jak to bude možné. Nováčči v této sérii se setkají s velmi návikovou hrou, zatímco fanoušci si užíjí mnohá vylepšení. Airport Mania 2: Wild Trips je vzácná hra v žánru, ve kterém jsou vylepšení extrémě důležité. Správné použití vylepšení vás bude následovat v každé úrovni. Toto pokračování má obrovské vylepšení detailu v pozadí, takže budete moci sbírat speciální předměty, nebo něco takového. Tyto funkce jsou jemné a ukáží vám kolik úsilí dal Reflexive Enterteiment do této instalace... Read more

Navíc tvůrci vytvořili Airport Mania 2: Wild Trips opravdu velmi souťeživou od začátku až do konce. Běhen 100 úrovní nezačnete být unavení, naopak, budete di vždy přát vylepšit své skóre. Grafika i vizuální objekty je skvělá, je to tak krásné vidět jak letadla mrkají a smějí se na vás.

Bohužel hlavní nedostatek první části této série se posunul i do Airport Mania 2: Wild trips. Většinu letadel je těžké rozlišit, takže nemůžete kombinovat, jak by jste chtěli. Ve skutečnosti jsou letadla různá, od velkých dopravních letadel po malá. Sle některé barvy se zdají nejasné a detaily jsou nízké. Díky rychlé hře je nanic hledat funkce na krátkou vzdálenost.

Přesto věříme že nikdo nebude mít žaludek na to hodit kámen na Airport Mania 2: Wild Trips jako na dnes jednu z nejlepších vůdčích titulů.