MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Alice and the Magic Gardens
3.5789473684211
19

Alice and the Magic Gardens

Podnikněte úžasný výlet do pohádky s novou zábavnou Match-3 hrou s názvem Alice and the Magic Gardens! Užijte si hraní s ovocem a dejte k sobě identické druhy. Získejte co nejvíce bodů a unikátních bonusů. Překonejte veškeré nástrahy a zachraňte celý pohádkový svět! Neváhejte a stáhněte si tuto barvitou, zábavnou a hodně návykovou hru zcela zdarma a projděte všemi zajímavými levely! Příjemnou zábavu!

ALICE AND THE MAGIC GARDENS OBRÁZKY

ALICE AND THE MAGIC GARDENS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Alice and the Magic Gardens je vyjímečnou hrou žánru Match-3 od vývojového týmu Alawar Entertainment, která nabízí nejen velkou porci výzvy, ale tak úchvatnou a lahodně vyhlížející grafiku... Read more

Abyste dokázali ochránit pohádkovou zemi od zloduchů, budete muset předvést ty nejlepší schopnosti v oboru Match-3 her. Vaším úkolem bude rozlousknout lahodné ovoce a odebrat z něj tíhu prokletí, které uchvátilo všechny stromy v království pohádek.

Alice and the Magic Gardens sice začíná docela nudně, přesto dejte tomuto titulu šanci a uvidíte, že se vám odvděčí! První levely mohou některé hráče, zejména ty, kteří jsou zvyklý, že je někdo drží neustále za ručičku a provádí ho, dost otrávit. V Alice and the Magic Gardens totiž nenajdete příliš mnoho návodů či instrukcí.

Systém hry vám ale přijde za několik levelů naprosto jasný. Hádanky jsou příjemné, náročné, občas se ale přecejen opakují. Naštěstí tu hráč ale najde spoustu mini her, které ho pobaví a vytrhne z Match-3 rutiny.

Naneštěstí ale nejde v Alice and the Magic Gardens přejít do dalšího levelu, pokud vám vyprší časový limit. Existují sice typy hráčů, kteří mají rádi stres a časovou tíseň, my ale máma raději reflexnější mini hry a ne jen hubení neškodných berušek. Tento létající hmyz se hodí snad jako herní pozadí, proč bychom ho ale měli zabíjet? Proč neničíme místo nich třeba otravné mouchy nebo moskyty?

Vizuálně působí hra velmi pěkně a přátelsky. Kreslené a barevné prostředí vám během chvilky zvedne náladu, pokud ji tedy máte špatnou. To co se nám ale při hraní této hry líbilo úplně nejvíce, byla uklidňující hudba, která naprosto bezchybně dokresluje celkovou atmosféru.

Pokud jste se tedy rozhodli dát hře Alice and the Magic Gardens šanci, určitě toho nebudete litovat, protože si tu bezvadně otestujete své Match-3 schopnosti a budete obdivovat kouzelné umělecké zpracování! Příjemnou zábavu!