MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra All My Gods
3.2
195

All My Gods

Starý a unavený Saturn se rozhodl odejít do důchodu a nyní musí někoho vybrat, kdo zaujme jeho místo! Pomozte Saturnovu synovi stát se v nové fantastické strategické hře s názvem All My Gods mocným bohem! Dokažte, že jste tohoto titulu hodni a že si zasloužíte důvěru Rady všech bohů! Překonejte veškeré nástrahy, získejte nadpřirozené schopnosti a nedopusťte, aby vás vaši nepřátelé zastavili! Stáhněte si hru All My Gods právě teď a zcela zdarma, začněte co nejdříve hrát a užijte si skvělou zábavu!

ALL MY GODS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Někdy bychom si přáli, abychom měli nějaký přístroj, který by sám otestoval tu nebo onu hru a my potom jen vydali výsledky tohoto testu. Mnohokrát by to totiž ušetřilo náš čas a vyhnuli bychom se zklamání. Bohužel žádný takový přístroj ale neexistuje, a tak jsme tu my, abychom vás, hráč, od takovýchto titulů uchránili. Jedním takovým je bohužel i ten dněšní s názvem All My Gods od vývojového týmu Realore... Read more

Na začátek řekněme, že zápletka All My Gods je docela zajímavá a v každé epizodě se tu setkáte s příjemným humorem. Celý příběh se točí kolem Saturna, jednoho z nejstarších římských bohů, který se rozhodl odejít do penze a předat své žezlo synovi. Ten ale musí nejprve prokázat, že je takové pocty hoden. Je tedy na vás, abyste vybudovali prosperující civilizaci a stali se příštím vládcem. Příběh je na tento typ her odprezentován docela dobře.

Co se týče ostatních aspektů hry, je All My Gods běžnou budovatelskou simulací, který ocení možná ti, kteří někdy vyzkoušeli tituly typu Sim City. Obsahuje totiž všechny standartní prvky, systém je stále stejný a ovládání se dá velmi rychle osvojit, takže tato hra na nějakou dobu může hráče zaujmout. Alespoň tedy do té doby, než zjistíte, že je hratelnost neuvěřitelně zdlouhavá a za chvíli vás začne nudit.

Místo úžasného uměleckého zpracování typického pro ostatní budovatelské strategie, sledujete v tomto případě jen nesmírně primitivní grafiku. Ani po několika minutách hry si na podivnou grafiku nezvyknete a už vůbec se do ní nezamilujete. Na druhou stranu, i když je prostředí tohoto titulu poněkud zaostalé, hlavní hrdinové jsou dobře navrhnutí a vykreslení.

All My Gods je sice roztomilé dílko, alespoň co se týče humorných scén a příjemných ilustrací, přesto má jen velmi malé šance vyniknout mezi podobnými hrami. Se svým jednoduchým systémem ovládání a nízkou obtížností se jedná spíše o titul vhodný pro začínající a nenáročné hráče.