MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Allora and The Broken Portal
3.4871794871795
39

Allora and The Broken Portal

Dokonce i kouzelníci nejsou všechny-mocný! Ujistěte se, že to hraní našich nových skrytých objektů hra Allora a The Broken portálu. Podle autorů myšlenky ', jste na pomoc mocného čaroděje zápas z jiného světa. On je zachvácen tajemnou sílu do portálu a zmizí! V průběhu hry se setkáte s půvabnou dívku Elf a její přítel hlodavec. S jejich pomocí naleznete magické krystaly, které přinášejí portál do akce. Stáhnout Allora a The Broken portál zcela zdarma a zapojit se do tohoto fascinující příběh, taky!

ALLORA AND THE BROKEN PORTAL OBRÁZKY

ALLORA AND THE BROKEN PORTAL RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Předpoklad nové hry skryté objekty Allora and The Broken Poratl je poměrně známý většině z nás – cestování do vzdálené pohádkové říše, shromažďování nezbytných předmětů a zachránění čaroděje. Což nám ale vážně nezpůsobuje vrásky. Zaměstrancům Azart Casual Games studio se podařilo zabalit obvykou hru do úžasné grafiky. Allora a Broken Portal je jednu ze slibných her, která postupně kombinuje směs žánrů dohromday lépe než většina dobrodružných her skryté objekty. Výsledná směs herních prvků tě osvobodí od zahřívací mini hry nebo příliš složitého seznamu skrytých položek. Svět překrásné fantazie si zachová tvojí pozornost až do konce hry. Nebudeš zívat a ani se ti nebude chtít spát. Po několika hodinách nepřetržitého hraní jsme sice měli unavené oči, nicméně se hra tě donutí, že se budeš chtít dodívat až dokoncem, na tyto krásné ilustrace. Toto dílo je velice jemné a vysoce kvalitní. Velice dobře provedená animace, prezentace objektů a celkově profesionání vzhled. Dokonce zápletka hry je zajímavá a grafika nesoupeří se zbytkem jiných titulů. .. Read more

Naštestí Allora and Broken Portal zahrnuje vice než soubor jasných a živých fotografií. Hra kombinuje skvělé dobrodružství a elementy skrytých objektů, tak že zážitek ze hry, je přesvědčivý. Raději než se potýkat s běžným seznamem předmětů, je ti dovoleno, použít předměty v jakou koliv dobu, nechat skryté puzzle objekty neodhalené, a hrát si hru způsobem, který chceš. Velmi neobyklý trik pro pěkné lineární hraní, ne? Vzhedem k tomu, že v některých místech můžete opakovat, položky jsou vždu odlišné. Takže jestli toužíš po dobré dobrodnužné hře, tento titul ti nabízí skvělý hybrid, který tě ohromí svým dynamickým a okouzlujícím charakterem. Nebudeš litovat, pokud si tuto hru zahraješ!