MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Amaranthine Voyage: The Tree of Life Collector's Edition
4.7
10

Amaranthine Voyage: The Tree of Life Collector's Edition

Vývojáři týmů Eipix Entertainment a Big Fish Games nepředstaví hráčům nikdy hru, ktera by neměla svoji kvalitu. Vítejte u titulu Amaranthine Voyage: The Tree of Life! Tentokrát se vydáte na vzrušující výlet poté, co vaše letadlo havarovalo! Prozkoumáte váš ostrov, budete pátrat po stopách a řešit logické hádanky. Mystická krajina, lákavá tajemství a touha nalézt Strom života, vás nenechá spát. Počkejte si na vydání hry Amaranthine Voyage: The Tree of Life, zažijte tu kouzelnou atmosféru a odhalte skutečnou pravdu.

AMARANTHINE VOYAGE: THE TREE OF LIFE COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ AMARANTHINE VOYAGE: THE TREE OF LIFE COLLECTOR'S EDITION HRY:

AMARANTHINE VOYAGE: THE TREE OF LIFE COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Ve většině moderních her se setkáváme s již otřepanými elementy, jako jsou ukryté poklady nebo duchové a strašidelné domy, žádné z nich ale nejsou dostatečně zajímavé a originální. Neobsahují zkrátka něco, čím by nás zaujaly a odlišily se od odstatních titulů. V úplně nové hře Amaranthine Voyage: The Tree of Life ale poznáte, co opravdová originalita znamená! Jedná se o výtvor vývojového týmu Eipix Entertainment, který nás už zásobil spoustou originálních titulů, pokud jste tedy připraveni vydat se na nezapomenutelnou cestu do vzdálených zemí plných legend a mystických příběhů, určitě byste si měli tuto hru stáhnout ještě dnes!.. Read more

Kreativita na vás dýchá během celého hraní a napáditost srší už jen z příběhové zápletky. Příběhová linka je úžasně neobvyklá a vy zde vystupujete v roli archeologa, který se zabývá celoživotním pátráním po Stromu života. Nikdo vám ale nevěří a všichni neustále říkají, že se jedná o naprostý nesmysl, vy se ale nevzdáváte a chcete jim dokázat, že se pletou. Jednoho dne objevíte kouzelný nástroj, s jehož pomocí se ocitáte v magickém světě, ve kterém budete bojovat s temnými silami útočícími na vás a snažící se zničit tento nádherný svět. Setkáte se ale také s dobrými obyvateli těchto končit, které se vám budou snažit pomáhat! Pokud tedy chcete vědět, jak celý příběh pokračuje, měli byste si stáhnout volně dostupné demo nebo si rovnou pořídit plnou verzi Amaranthine Voyage: The Tree of Life.

Pokud si stále nejste jistí kvalitami této hry, potom se pojďme blíže podívat na její hratelnost! Ta je v Amaranthine Voyage: The Tree of Life neuvěřitelně nápaditá a praktická. Na výběr máte ze dvou úrovní obtížnosti, normální a expert, a každá z nich vám nabízí vašim schopnostem přiměřenou dávku výzvy. Jakmile hru zahájíte jste zahrnuti spoustou hidden object scén, logických hádanek a mini her, které společně dohromady vytváří z titulu obdivuhodný mix různých žánrů. Hidden object scény se neopakují, nejsou nudné a neobsahují přespříliš mnoho zbytečných věcí. Každá scéna perfektně vystihuje logické pokračování příběhu, co ale opravdu funguje jako spojující článek jsou hádanky a mini hry. Nejsou přespříliš náročné, jejich obtížnost se dá označit za přiměřenou Hádanky nejsou jen standartní, se kterými se setkáte v jiných titulech, některé z nich obsahují i adventurní prvky a jsou propojené s okolním prostředím. Během šesti kapitol, ve kterých budete řešit bezpočet hádanek, hidden object scén a mini her, budete sbírat vzducholodě, motýly a dosahovat nejrůznějších cílů. Pokud se dostanete do nějakých potíží, můžete si pomoci mapou nebo deníkem, kde najdete informace nutné k dokončení mise. Rovněž můžete využít pomoci nápovědního tlačítka.

Kouzlo hry ale není jen v příběhu a hratelnosti. V Amaranthine Voyage: The Tree of Life je kladen totiž velký důraz také na grafické a hudební zpracování. Hra nabízí opravu nádhernou grafiku, která jakoby oživuje mystický svět, ve kterém se pohybujete a budete se opravdu kochat skvělým audiovizuálním dojmem. Cutscény jsou stejně dobré, okolní prostředí je vyvedeno rovněž výborně a hodně barvitě, originalitou se pyšní také hudba a na zábavnosti přidá i vynikající dabing.

Amaranthine Voyage: The Tree of Life je výborným mixem hidden object hry s prvky logických her a adventury, jenž oslní hráče svým kreativním příběhem podpořeným mimořádnou hratelností. Hra je zároveň obdařena úžasnými audiovizuálními efekty, které vám doslova vezmou dech. Závěrem vám nemůžeme poradit nic jiného, než abyste si tuhle hru určitě zahráli a užili si tak spoustu svělé zábavy!