MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Atlantida: Perly z hlubin
3.8333333333333
12

Atlantida: Perly z hlubin

Nová match-3 hra Atlantis: Pearls of the Deep od Legacy Interactive bude opravdu něčím zcela vyjímečným. Budete tu prozkoumávat nádherný podvodní svět s jeho úžasnými tvory či nádhernými perlami. V této hře hráč ale nejenže spojuje do řad či sloupců identické objekty minimálně po třech, vykonává tu toho ale mnohem více. Ptáte se co? Zjistíte to, když začnete tuto hru hrát. Překonejte více než padesátku levelů a získejte bonusy a další překvapení. Počkejte si na vydání hry Atlantis: Pearls of the Deep! Hra vychází již velmi brzy!

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ ATLANTIDA: PERLY Z HLUBIN HRY:

ATLANTIDA: PERLY Z HLUBIN RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Mezi všemi příběhy o ztracených zemích, tajemných civilizacích a o zapomenutých městech, je jedna legenda, která ty ostatní jednoznačně předčí! Asi jste už sami uhodli, že se jedná o Atlantidu! Tento legendární městský stát byl proslavený svým bohatstvím, stejně jako rozvinutou technologií a kulturou. Spousta lidí se dokonce domnívá, že pokud by tu byla Atlantida dodnes, byli bychom na daleko vyšším stupni vývoje, než momentálně jsme! Atlantida ale naneštěstí záhadně zmizela… Co kdybyste však měli možnost tuto katastrofu odvrátit? Zbrusu nová hra od vývojového týmu Legacy Interactive s názvem Atlantis: Pearls of the Deep vám nyní dává možnost změnit vývoj historických událostí! Pokud jste na to tedy připraveni, dočtěte si naše review a poté už se vrhněte na hraní této hry!.. Read more

Ve většině her samozřejmě hledáme, kromě ostatních důležitých aspektů, dostatečně zajímavý příběh… někteří sice tvrdí, že match 3 a logické hry nemusí mít dobrý příběh, s tím ale rozhodně nesouhlasíme! Děj Atlantis: Pearls of the Deep se samozřejmě odehrává uvnitř slavného města Atlantidy. Většina z nás zná Atlantidu coby zatracené město, které se kdysi dávno stalo obětí apokalypsy, v této hře je ale stále vibrujícím živým místem, kterému vládne naprosto oddaná královna. Tak jak už to ale obvykle bývá, obzvláště, když se vše daří, se ale náhle objeví zlé síly, které začnou ohrožovat samotnou existenci města. Královna tedy poprosí o pomoc proti tyranům podvodní stvoření a tito mořští lidé zase na oplátku žádají o pomoc s pátráním po kouzelných perlách. A jak by mohly tyto perly zabránit zničení slavné metropole? Zahrejte si volně dostupné demo nebo si pořiďte plnou a kompletní verzi této hry a zjistěte to!

Další věcí, na kterou se nyní více zaměříme, je hratelnost! Obvykle si hry typu Atlantis: Pearls of the Deep zakládají na velmi dobře postavené hratelnosti a ne jinak je tomu i v případě tohoto titulu! Asi si myslíte, že už jste v tomto herním žánru viděli a zažili všechno, můžete se ale vsadit, že něco takového ještě ne! Pokud začnete hrát klasický “bubble shooter” level, ve kterém máte za úkol sestavit řetězce tří bublin, budete okamžitě nesmírně překvapeni: vaším úkolem totiž nebude bubliny sestřelit, ale pustit je na zem, a to je velká inovace tohoto žánru! To ale není všechno! Během vašeho postupování hrou se totiž mění obtížnost i systém hraní! Bubliny jsou stále menší a do cesty se vám staví více a více překážek. Stále stejná zůstává jen jedna jediná věc: musíte vyčistit herní pole od bublin v rámci časového limitu! Můžete samozřejmě vytvářet různá komba, sbírat hvězdičky a nejrůznější power-upy, které si můžete v preview módu nejprve vyzkoušet!

Dalším prvkem, který staví tuto hru mimo ostatní, je její grafické zpracování! Co se týče vizuálního zážitku, tak hra je kouzelně zpracovaná a setkáte se tu se spoustou pestrobarevných prvků v krásně vyvedeném prostředí. Hudba přesně sedí k atmosféře titulu, je uklidňující, a vychutnat si jí můžete i v tzv. Zen módu, ve kterém zní ještě mystičtěji!

Atlantis: Pearls of the Deep je zkrátka skvělým mixem žánrů match 3 a logických her! Svou barvitou grafikou a uklidňující hudbou, která ještě podporuje výjimečnou hratelnost a originální příběhovou linku, je stoprocentní zárukou mnohahodinové zábavy ve společnosti této úžasné hry!