MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Azkend 2: The World Beneath
2.7857142857143
98

Azkend 2: The World Beneath

Již nemusíš shánět novou match-3 puzzle hru, neboť je tu unikátní dílo Azkend 2. Tento titul ti nabízí úžasné lodní dobrodružství plné animovaných scén, fascinujícího příběhu a několik zcela vyjímečných herních vylepšení. Zahrej si tuto vysoce návykovou hru a odemkni tajuplné síly. Pokračování původní hry je vylepšeno po všech stránkách, zároveň si ale zachovalo skvělou atmosféru předchozíhího dílu. Dokážeš získat nejvyšší skóre? Stáhni si Azkend 2 zcela zdarma a předveď své nejlepší strategické schopnosti.

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ AZKEND 2: THE WORLD BENEATH HRY:

AZKEND 2: THE WORLD BENEATH RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Skvělou vlastností vývojového týmu 10tons Entertainment je, že dokáží najít vždycky zajímavý způsob, jak udělat ze staré hry výtečnou zábavu. Tentokrát k nám přicházejí se hrou Azkend 2: The World Beneath, která má ukojit naše hráčské touhy... Read more

Azkend 2: The World Beneath nám ale nabízí také skvělý příběh o objevech a dobrodružstvích. Ve hře se ponoříte do nitra země a ocitnete se ve světe těch nejneuvěřitelnějších Match-3 scén, které jste kdy u hry tohoto žánru viděli. Titul obsahuje osm skvělých ručně kreslených a animovaných scén doplněný senzačním hudebním doprovodem.

I když je Azkend 2: The World Beneath ponejvíce Match-3 hrou, nejdůležitějším aspektem tu je dobrodružství. Hra obsahuje spoustu novinek a celkem tu hráč narazí na šest unikátních herních módů, které řádně osvěží jeho Match-3 a adventurní schopnosti. Vyzkoušet můžete třeba tzv. Time-challenge, ve kterém je vaším úkolem během dvouminutového časového limitu získat co největší počet bodů a dostat se tak do čela žebříčku. V jiném herním módu, Medals-challenge se zase budete snažit dokončit všechny levely a v každém z nich získat jednu z medailí.

Při procházení všemi těmito vzrušujícími námořními dobrodružstvími si chvílemi připadáte, že v Azkend 2: The World Beneath ožili klasické romány Julese Verna. Neuvěřitelnou atmosféru hry vynikajícím způsobem dokresluje také její skvělé umělecké zpracování a profesionální dabing.

Závěrem lze říci, že se jedná o skvělou hru, ve které najdete tucty povedených a záludných levelů a několik zajímavých herních módů, které vás bezesporu pobaví na dlouhé hodiny. Buďte ale opatrní, neboť tu je značné riziko, že zapomenete vnímat okolní svět a reálný čas!