MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Be a King 3: Golden Empire
3.1166666666667
60

Be a King 3: Golden Empire

Ve hře Be a King: Golden Empire máš za úkol obnovit zašlou slávu tvého království a učinit svůj lid znovu šťastným. Tvé země jsou zotročeny bandity, kteří se nechtějí tohoto okázalého teritoria jen tak snadno vzdát. Tak ukaž jim svoji sílu a motivuj své poddané tak, aby byli ochotni bránit svůj domov. Promyslí si důkladně strategii a ponoř se do báječné herní atmosféry středověkého světa. Je jen na tobě, ubránit se těmto zlověstným monstrům a krutým nájezdníkům a zachránit svou existenci v nové volně stažitelné hře Be a King: Golden Empire! Přejeme ti hodně štěstí

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ BE A KING 3: GOLDEN EMPIRE HRY:

BE A KING 3: GOLDEN EMPIRE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Jsi připravený změnit svoji reálnou existenci za tu virtuální? Vyzkoušej si hru Be a King: Golden Empire od vývojového týmu Big Fish Games a obnov zašlou slávu tvého krásného království... Read more

Se všemi těmi pracemi na mnohých budovách, tě zaujme titul Be a King: Golden Empire na dlouhé hodiny. Ve hře se pořád něco děje, takže čas ti utíká jako bláznivý. Třetí pokračování této série je ještě zábavnější než to předchozí. Pro každou budovatelskou hru je důležité, aby měli hráči k dispozici dobrý tutorial, že ano? Ty jsou naštěstí v této hře jen jasné a pravidla hry jsou naprosto logická.

Hra obsahuje i nějakou tu strategickou stránku, sice ne příliš mnoho, ale pořád je to dostatečné množství, aby tě pobavila. Vývojáři se zejména snažili o to, aby jejich nové dílo bylo jiné než hry podobného ražení. K dispozici ti bude spousta bonusů vyskakujících nad tvými budovami, jakými jsou například zlato, jídlo, štíty, dřevo nebo kámen, které můžeš sbírat. Hra nabízí tři herní módy: jednoduchý, normální a těžký, takže si ji mohou užít všechny skupiny hráčů.

Graficky se prezentuje Be a King: Golden Empire velmi pěkně. Díky detailnímu zpracování a animacím se se hrou velmi rychle ponoříš do středověké epochy. Také hudební doprovod perfektně sedí k atmosféře doby.

Celkově vzato se jedná o všestrannou zábavu, ve které můžeš získat všechny typy trofejí, a pokud se ti nepodaří hned napoprvé dosáhnout na zlato, stále se můžeš vrátit a level si zopakovat. Neváhej a vyzkoušej si to!