MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Bengal: Game of Gods
3.2777777777778
126

Bengal: Game of Gods

Pohybujte se jako tygr a střílejte na barevné kuličky, které se kolem vás budou vinout na pohyblivých cestičkách. Čekají na vás kroutící se stezky a divoká překvapení …jen rychlá rozhodnutí a rychlá střelba vám pomůže k vysokému skóre a k dokončení každé úrovně. Stupeň obtížnosti se bude zvyšovat s každou dokončenou úrovní a budete muset reagovat čím dál tím rychleji! Hra Bengal v sobě spojuje arkádovou střílečku s intenzivním propojováním předmětů a to všechno dokonale zábavnou formou!

BENGAL: GAME OF GODS OBRÁZKY

BENGAL: GAME OF GODS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

The Bengal: hra Game of Gods, vyrobená společností Intenium, je novinka v rodině klasických akčních hlavolamů. Ovládáte tygra a vaším úkolem je sestavovat řady třech a více stejnobarevných balonků, které budete házet do řetezce nádob, které běží před vámi a které budou házením balonků mizet. Cílem je vyčistit celý řetězec nádob dříve, než se dostanou opici do úst. Čas od času se na obrazovce objeví zlaté sochy, které musíte sestřelit, abyste získali body navíc. Kromě toho můžete použít různé předměty, které se budou objevovat na každé z úrovní, které budete muset vyřešit.  .. Read more

Hra Bengal má skvělé vizuály, úžasná pozadí, standardní zvukové efekty a nádhernou indickou hudbu. Upřímně řečeno, tato hra není ojedinělá ve světě her s hlavolamy. Nemá žádný příběh, který dělá ze hry dokonalý zážitek, ale zato jsou v ní nádherné tygří a opičí animace a naprosto dokonalá grafika! Děti budou hrou The Bengal: Game of Gods nadšeny a i dospělí hráči ocení zábavu a akční styl hry.