MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Between the Worlds 2: The Pyramid
3.4583333333333
24

Between the Worlds 2: The Pyramid

Staňte se skvělým detektivem a vydejte se v nové jedinečné a hodně chytlavé hidden object hře s atraktivním názvem Between the Worlds 2: The Pyramid najít jednoho slavného profesora, který záhadně zmizel! Potkejte se s milým postarším mužem a využijte při pátrání jeho užitečných rad a tipů. Prozkoumejte krásné lokace, posbírejte všechny potřebné předměty a ponořte se do světa kouzel! Stáhněte si Between the Worlds 2: The Pyramid ještě dnes a zcela zdarma, užijte si zábavu a náročné hádanky a najděte všechna potřebná vodítka!

BETWEEN THE WORLDS 2: THE PYRAMID OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ BETWEEN THE WORLDS 2: THE PYRAMID HRY:

BETWEEN THE WORLDS 2: THE PYRAMID RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Between the Worlds II: The Pyramid je zcela nová hidden object adventura od vývojového týmu Puppet Life, která se točí kolem zmizení jednoho slavného profesora. Neexistují žádné stopy či očití svědkové, kteří by tuto událost alespoň trochu osvětlili, to dělá ale pro schopného detektiva z celého příběhu ještě větší výzvu... Read more

Between the Worlds II: The Pyramid nepatří mezi ty kousky, které nás chytnou a nepustí od samého začátku až do konce. Hra se nerozjíždí v žádném zběsilém tempu, první minuty hraní jsou dokonce frustrující, poněkud šedivé se zdá i umělecké zpracování, to vše se ale s přibývajícími minutami začíná měnit k lepšímu. Pokud tedy nepatříte mezi trpělivé osoby, zklame vás tento titul hned na počátku. Brzy zjistíte, že nápovědní systém je slabý a hidden object předměty jsou dost malé a nejasné.

Pokud jste ale puntičkáři a opravdu trpělivý hráči, vychutnáte si každou minutu hraní. Nejedná se o žádnou nablýskanou hru, která by vás neustále vodila za ručičku, na druhou stranu tu ale zaměstnáte svůj mozek tak, jako nikdy předtím. Proto vám také důrazně doporučujeme poctivě si projít celý tutoriál. Pokud ho totiž přeskočíte, snádno se vám stane, že si neosvojíte techniky, které vám výrazně ulehčí hraní. V pravém dolním rohu uvidíte postavu detektiva. Pokud na ní kliknete, získáváte nápovědu nebo ho můžete použít také jako symbol pro přeskočení scény. A uvidíte, že hádanky i mini hry jsou tu opravdu hodně záludné.

Navíc jednotlivé scény jsou společně s jedinečně zachycenými objekty nádherné a jen stěží jste mohli někdy předtím vidět něco podobného. Jen to samo o sobě dělá z této hry něco odlišného a jedinečného; hra je plná zajímavých zápletek a herních zvratů, a to výrazně přispívá k její celkové hratelnosti. Jediným záporem hry je její malá délka a příliš náhlé ukončení.

Dá se tedy očekávat, že se při hodnocení této hry rozdělí fanoušci žánru hidden object do dvou táborů. Někteří z nich budou dosti zklamaní, ti další ale dozajista ocení především její inteligenci. Výběr je tedy jen a jen na vás: hrát či nehrát!