MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Beware Planet Earth!
3.2
25

Beware Planet Earth!

Odstartujte v nové akční hře s názvem Beware Planet Earth! vzrušující souboj. Naše planeta je ve velkém nebezpečí, neboť marťani mají v úmyslu zahájit útok na naši domovinu, kde se chtějí zmocnit našich drahocenných zdrojů mléka. Naštěstí disponujete rozmanitým arzenálem, a tak by neměl být problém tyto hbité vetřelce přemoci. Snažte se je tedy zlikvidovat dříve, než se zmocní vašich strojů a nedovolte podlým marťanům, aby si podrobili planetu mléka. Stáněte si tuto hodně návykovou střílečku ještě dnes a zcela zdarma.

BEWARE PLANET EARTH! OBRÁZKY

BEWARE PLANET EARTH! RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Co vám vytane na mysli jako první, pokud se budeme bavit o marťanech? Určitě si myslíte, že je to nepřátelsky naladěná mimozemská rasa, která se snaží ovládnout naši planetu. Tuhle myšlenku nám vnucují především nejrůznější science fiction filmy! A právě s tímto otřepaným klišé k nám přichází vývojový tým Ligtmare Studios, jenž nám představuje jejich novou strategii s názvem Beware Planet Earth! Pokud si ale myslíte, že se jedná o titul řazený do kategorie hororu, pořádně se pletete. Jde totiž o zábavnou záležitost zaměřenou na pobavení široké hráčské obce. Podařilo se však Ligtmare Studiu tento cíl naplnit? V následující recenzi se pokusíme na tuto otázku odpovědět... Read more

Obvykle bývá tento typ hry doprovázen slabým a hloupým příběhem a ani příběhová linka Beware Planet Earth! není určitě žádným mistrovským kouskem. To se však ale ani nečekalo, přesto se jedná o svým způsobem zajímavý kousek. Příběh totiž je sice celkem prostý, zároveň ale dostatečně zajímavý. Seznámíme se s Barneym, farmářem vlastnícím farmu na zpracování mléka. Barney je na své krávy náležitě pyšný, neboť svým kvalitním mlékem zásobují celé město. A dojnice si nepovažují jen obyvatelé městečka, zálusk si na ně dělají také mimozemští vetřelci, kteří mají v úmyslu zmocnit se celého stáda! A invaze právě začíná! Barney je v inkriminvaný moment naneštěstí zrovna na toaletě, a tak je na vás, abyste nebohé krávy zachránili! Jak ale porazit silnějšího protivníka?  Pomoci vám mohou jen zázračné výtvory mechanické geniality všeuměla Barneyho! Vždyť je vytvořil právě pro tyto případy a nyní nastal čas vytáhnout s nimi do boje!

Vaším hlavním úkolem tedy bude ubránit stádo s pomocí Barneyho speciálního „antimarťanského“ balíčku opatření. Nastražte tedy vaše zbraně marťanům do cesty a nedovolte, aby se dostali až ke kravám. Jejich cesty jsou hodně klikaté, a tak musíte zvolit tu správnou strategii. Na začátku máte k dispozici několik ozubených soukolí a sudů, které můžete použít jako věže. V dalším průběhu hry se dostanete k dalším nástrojům, vaše obranná síla se výrazně navýší a díky tomu se dostanete také k opravdové válečné kořisti - marťanskému Zdrhovadlu. Jedná se o zařízení schopné proměnit cokoliv v prach! Nezapomeňte ale svůj klenot dostatečně chladit, abyste mu tak prodloužili životnost! Vaše válka tím ale rozhodně nekončí. Ten nejstrašnější boj je teprve před vámi! A k tomu budete potřebovat další, nové, zbraně. Pamatujte si: na různé nepřátelské jednotky platí určité typy zbraní a ve hře se setkáte celkem s osmnácti typy marťanů. Najdete mezi nimi mimozemské vědce, špióny, zombíky a dokonce i marťanské ninja bojovníky. Každá skupina se od sebe liší spoustou vlastností, jako je síla, chování a nejrůznější speciální schopnosti. Barneyho zbraně jsou na bázi vylepšení nejrůznějších materiálů. Mezi vaším vybavením tak najdete vylepšenou ledničku, raketomet vyrobený z grilu na BBQ, benzínovou pumpu vybavenou plamenometem, nejrůznější pasti atd. Jenom praxe vám ukáže to nejvhodnější použití pro každou z nich! 

Grafické a hudební zpracování je proměnlivé a mění se v závislosti na aktuálním ročním období. Celá hra jakoby tíhne k animovanému filmu a tomu je uzpůsobena také grafika. Nepřátelé, a samozřejmě také krávy, jsou ztvárnění coby postavičky animáků a stejným způsobem na vás působí i okolní prostředí. Hudba vás neruší, slabě zpracovány jsou však zvukové efekty a zejména marťani by mohli být o něco hovornější. Jinak je však audiovizuální část poměrně povedená.

Na závěr můžeme říci, že Beware Planet Earth! určitě stojí za zkoušku. Titul rozhodně neobohatí tento herní žánr ničím novým, navzdory tomu však zaslouží naše uznání. Příběhová zápletka a hratelnost je vhodná pro hráče nejrůznějších věkových kategorií. A co víc, každý z nich se bude během hraní stoprocentně bavit. A to je přece důvod, proč hrajeme hry.