MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Big Kahuna Reef 3
3.7441860465116
43

Big Kahuna Reef 3

Snili jste někdy o dovolené na Havaji? Pokud ano, tak si sbalte a seznamte se se třetím pokračováním populární série Big Kahuna Reef! Ať už jste tuto herní ságu vyzkoušeli někdy předtím nebo podniknete výlet do Big Kahuna Reef poprvé, je čas se na tuto cestu vydat a vzdát tomuto rajskému místu hold! Na výběr máte ze dvou herních módů, vybudujete si tu své vlastní akvárium, které budete vylepšovat dříve získanými rybami, korály či rostlinami. Můžete si tu rovněž zahrát rozmanité mini hry. Myslete rychle a třeba se vám podaří najít legendární zlatou modlu a získat velký bonus! Fascinuje vás to?

BIG KAHUNA REEF 3 OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ BIG KAHUNA REEF 3 HRY:

BIG KAHUNA REEF 3 RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Big Kahuna Reef 3 je třetím pokračováním match-3 podmořské adventury od vývojového týmu Reflexive Entertainment. Je ale tento díl tak poutavý a vyzývavý, jako ty předešlé? Nebo se jedná jen o chabé pokračování populární série?.. Read more

Naštěstí se jedná o odpočinkovou hru žánru match-3, při jejímž hraní strávíte příjemné chvilky a především zábavu odehrávající se na Havaji. Tentokrát budete s pomocí Tikiho objevovat dechberoucí vodní život. Ačkoliv se jedná o klasickou hru, Big Kahuna Reef 3 obsahuje také některé nové zábavné prvky.

Hra je rozdělena do dvou herních módů: Timed a Relaxed. V obou případech bude vaším hlavním úkolem vydělat co nejvíce peněz a vybudovat si svůj vlastní podmořský útes. Ten budete oživovat nákupem dalších ryb, potravy a nejrůznějších dekorací. Pro zvýšení zajímavosti je tu hráčům k dispozici i tzv. Mouse Party. Největším vylepšením je potom možnost pozvat své kamarády a hrát tuto hru společně s nimi.

Co se týče dalších novinek, tak zmíníme například čtyři nové unikátní mini hry a několik zcela nových power-upů. Hra sice nemůže nabídnout velké množství zvratů, těch pár, se kterými se tu ale setkáte, je ale dostatečných a celou akci oživí a pozvedne vaše match-3 dovednosti na další level.

Big Kahuna Reef 3 je prostě zábavnou match-3 hrou se spoustou úžasných scén, levelů a roztomilého podvodního světa, která vás nepřestane bavit ani po odehrání deseti či dvaceti levelů. Určitě stojí za to se do tohoto titulu ponořit, dávejte jen pozor na čas, jedná se totiž o extrémně chytlavou hru!