MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Stavba Velké čínské zdi
2.9459459459459
37

Stavba Velké čínské zdi

Podívejte se v nové zábavné a zajímavé hře s názvem Building the Great Wall of China blíže k nejslavnějšímu čínskému architektonickému dílu! Vaším úkolem bude postavit Velkou čínskou zeď a přitom se dozvíte spoustu věcí o čínské kultuře. Hra je skvělým mixem strategie a žánru time management. Staňte se tedy čínským císařem a vybudujte impérium. Řiďte celou stavbu, hledejte ty nejvhodnější suroviny na její výstavbu a buďte co nejefektivnější.

STAVBA VELKÉ ČÍNSKÉ ZDI OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ STAVBA VELKÉ ČÍNSKÉ ZDI HRY:

STAVBA VELKÉ ČÍNSKÉ ZDI RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Často se nám stává, že se doma nudíme a nemáme k dispozici ani žádnou novou hru nebo jsme už unavení všemi těmi stále se opakujícími kousky. Cítíme potřebu vyzkoušet něco vyzývavějšího, těžšího, něco, co nás donutí pořádně přemýšlet, abychom daný problém rozlouskli. Pokud je to i váš případ, připravte se na úplně novou strategii Building the Great Wall of China od společnosti Nordcurrent. V této hře budete čelit těm nejneočekávanějším problémům a budete tu muset prokázat své strategické kvality. Připravte se tedy na zábavu a vzrušující zážitky s hrou Building the Great Wall of China!.. Read more

Příběh nás zavede do starověké Číny, ve které tamní panovník zrovna bojuje s rozpínavými nájezdníky. Vy tak musíte dokončit výstavbu Velké čínské zdi, a pokud se vám to podaří, získáte za odměnu ruku císařovy dcery. Buďte si ale jistí, že se nejedná o jednoduchý úkol, neboť během vašich prací budete čelit nejrůznějším ekonomickým, ale také nadpřirozeným překážkám! Příběhová linka je tedy docela slibná, a pokud se vám hra po vyzkoušení volně dostupného dema zalíbí, není nic snazšího, než si ji pořídit v plné a neomezené verzi!

Během hraní této hry se setkáte se spoustou zajímavých kreslených příběhů, které maximálně váš zážitek okoření a podpoří významně hratelnost celého titulu. Dozvíte se v nich rovněž pár zajímavých faktů o výstavbě Velké čínské zdi samotné. Abyste dokončili všech 40 levelů s nejlepším možným skóre, budete muset předvést vynikající plánovací schopnosti, tato hra totiž není vůbec snadná. Budete čelit spoustě problémů, včetně toho, že vaší dělníci se po dokončení jakékoliv akce musí vrátit zpět do města. To je ale jen jedna z mnoha nelehkých výzev, kterou si na nás tým skvělých vývojářů společnosti Nordcurrent připravil. Potýkat se budete rovněž s nepřízní počasí nebo dokonce s draky, a ti mají svůj vlastní způsob, jak vám práci zkomplikovat! Draci totiž dokáží vaši stavbu zalít ohněm, zastrašit vaše dělníky a tak dále. Za splněné úkoly můžete obdržet nejrůznější trofeje, vemte ale navědomí, že vás mohou rozptýlit od hlavního cíle, takže je lepší je posbírat později. Ve hře se setkáte také se spoustou inovativních mini her, jako jsou například nejrůznější paměťové hry.

Poslední věc , na kterou se v naší recenzi podíváme, je grafické a hudební zpracování titulu. To je jedním slovem neuvěřitelné! Tak kvalitní grafiku a hudbu jsme totiž již dlouho neviděli! Audiovizuální zážitek vás totiž v Building the Great Wall of China zavede do daleké Asie a vyvolá ve vás pocity, jakoby budoucnost čínského impéria opravdu záležela na vybudování Velké zdi! Nepropásněte zkrátka příležitost vychutnat si tento grafický a hudební zážitek.

Building the Great Wall of China je prostě strategickým titulem, který vás donutí dostat se až na limit svých schopností, a aby se vám podařilo vaše dílo dokončit, budete muset vyvinout opravdu nesmírné plánovací úsilí. Vychutnejte si poutavý příběh, úžasnou grafiku a skvělou hratelnost!