MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Burger Bustle: Ellie's Organics
3.4098360655738
183

Burger Bustle: Ellie's Organics

Žánr: Řízení času

Vkročte do světa time managementu ve společnosti nové vzrušující a zajímavé hry s názvem Burger Bustle: Ellie's Organics! Seznamte se s rozkošnou dívenkou jménem Ellie a pomozte jí vybudovat a rozvinout její vlastní moderní restauraci! Uspokojte své zákazníky a servírujte jim ty nejlepší pokrmy a nápoje. Vydělejte peníze a dokažte svému exzaměstnavateli, že zdravá jídla mohou být stejně chutná, jako jakákoliv jiná. Stáhněte si Burger Bustle: Ellie's Organics, řiďte svůj byznys a užijte si skvělou zábavu. Hodně štěstí!

BURGER BUSTLE: ELLIE'S ORGANICS OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ BURGER BUSTLE: ELLIE'S ORGANICS HRY:

BURGER BUSTLE: ELLIE'S ORGANICS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Burger Bustle: Ellie’s Organics od Sulus Games se netočí jen kolem byznysu v oblasti pohostinství, zároveň ale hlásá myšlenku zdravé výživy... Read more

Už jste unavení a znechucení podáváním zákazníkům samého nezdravého jídla s cílem jen vydělat co nejvíc peněz. Rozhodli jste se proto otevřít si svou vlastní restauraci zaměřenou na zdravou výživu. Pokud hrajete hry žánru time management pro jejich příběh, Burger Bustle: Ellie’s Organics vás svým lehkým a rozhodně ne masivním příběhem neuchvátí.

Systém hraní je stejný jako v prvním díle. Většina pokrmů je stejná, stejně jako je identické zpracování. Přesto ale tento titul má několik novinek, které zaujmou. Tak zaprvé se pohybujete po restauracích po celém světě, každá z nich je vybudována na novém místě. To sice samotnou hratelnost nijak zvlášť neobohatí, rozmanité typy restaurací ale přecejen oživí atmosféru hry.

Je příjemné, když máte v time management hře možnost najímat si nové zaměstnance, samozřejmě pokud na to máte dostatek financí. V Burger Bustle: Ellie’s Organics máte tuto možnost naštěstí k dispozici a můžete si tak najímat pracovní sílu a určovat jim úkoly, podle vašeho uvážení. Zároveň si své pracanty můžete, pokud to uznáte za vhodné, přenášet do dalších levelů. Během hraní můžete získat spoustu ocenění, všechny ale spíše jen pasivně přijímáte.

Co se týče onoho pojmu „zdravá výživa“, tak ten bohužel nemá příliš velký vliv na hratelnost této hry. Jako výsledek tu potom máme titul, který se příliš neodlišuje od podobných počinů tohoto typu. Grafika a ozvučení celé hry není nijak zvláštní, můžeme je ale označit za dostačující.

Burger Bustle: Ellie’s Organics je velice zábavná a chytlavá hra, v jejíž společnosti vám uteče čas zběsile rychle. Příjemnou zábavu!