MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Campgrounds
3.5
32

Campgrounds

Připojte se k Assiemu a pomozte v nové vzrušující hře s názvem Campgrounds vašemu novému příteli vybudovat prosperující společnost! Zefektivněte svůj byznys, postavte budovy a najděte cestu, jak se stát úspěšnými! Lákala vás vždycky atmosféra kempu? Pokud ano, potom si jí užijte v této skvělé zábavné hře. Stará civilizace zanechala na tomto místě spoustu záhad a vašim úkolem bude je objasnit! Chtěli byste se stát příštím Táborníkem roku? Stáhněte si tedy hru Campgrounds ještě dnes a zcela zdarma a splňte si svůj sen!

CAMPGROUNDS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Zahajte zemědělskou sezónu ve společnosti nové time management hry od týmu Jum-O-Fun Games s názvem Campgrounds!.. Read more

Tento titul je jakýmsi křížencem populárního Royal Envoy a spletitého počinu Timebuilders. Hra nevyžaduje žádné velké budovatelské schopnosti, přesto je ale extrémně návyková. Vaším úkolem je pomoci Addiemu nastartovat jeho vlastní byznys v oblasti kempování a ekologické téma prochází celou hrou. Titul tak působí jako ekologický instruktážní výlet s antikapitalistickými prvky, příběh vám zase připadne jako ekologické kázání. To ale stále není to nejhorší! Morální aspekt samozřejmě nemá vliv na celkovou hratelnost!

Pokud jste zběhlí v budovatelských hrách, nebudete mít při hraní Campgrounds žádné problémy, herní systém je totiž klasický. Pokud jste se v tomto herním žánru nikdy příliš nepohybovali, je vám k dispozici dobře zpracovaný tutoriál, který vám představí všechny potřebné věci. Tentokrát se sice nebudete věnovat tradičnímu farmaření, ale chodu kempu, systém hry však zůstává stejný. Budete stavět skladiště, sázet semena, pěstovat rosltiny a tak dále. Pokud máte tedy rádi farmářské hry, určitě stojí za to, dát tomuto titulu šanci.

Co se týče zpracování hry, tak to je naprosto skvělé, hodně atraktivní a pro tento typ her typické. Na rozdíl od většiny budovatelských her se může Campgrounds pochlubit také příjemnou hudbou, která vás rozhodně nebude obtěžovat. Hraní tohoto titulu vás zkrátka bude bavit po dlouhé hodiny!