MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Christmas Stories: Nutcracker Collector's Edition
4
33

Christmas Stories: Nutcracker Collector's Edition

Komu by se nelíbil nebo kdo by alespoň jednou neslyšel příběh O Louskáčkovi? Nyní máte jedinečnou příležitost připomenout si tuto pohádku díky nové hře Christmas Stories: Nutcracker! Jedná se o zajímavou hidden object adventuru, ve které se setkáte opět s vašimi oblíbenými hrdiny a možná se seznámíte i s některými novými. Barvité scény, fascinující tajemství a hádanky a, samozřejmě, také sváteční atmosféra, to vše vám přinese jen ryzí zábavu! Počkejte si na vydání Christmas Stories: Nutcracker, odkryjte všechny záhady a najděte odpovědi na své otázky! Hra vychází již velmi brzy!

CHRISTMAS STORIES: NUTCRACKER COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

CHRISTMAS STORIES: NUTCRACKER COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Mezilidské vztahy jsou někdy hodně komplikované, měli bychom je ale udržovat živé, posilovat je, pokud jsou narušeny a snažit se je zachovávat, jak nejdéle to jen jde. Někdy ale abychom zachránili své milované, musíme bojovat dokonce s nadpřirozenými silami. A to je právě také případ Christmas Stories: Nutcracker. Jedná se o hidden object záležitost od vývojového týmu Elephant Games, který je založen na klasickém vánočním baletu Louskáček. Pokud jste připraveni vydat se na nezapomenutelnou výpravu do neuvěřitelného světa kouzel a vánoční atmosféry, určitě si po dočtení našeho review stáhněte a začněte hrát tuto hru!.. Read more

Příběhová linka Christmas Stories: Nutcracker je založená na slavném Čajkovského baletu. Dostali jste pozvánku do královského paláce, kde se bude konat Vánoční ples. Z pozvání od královské rodiny jste samozřejmě potěšeni a už se na tuto velkou párty moc těšíte. Nemůžete se dočkat, až budete obklopeni spoustou lahodného jídla, nádhernými dekoracemi, kterými je palác ozdoben, a půvabnými ctiteli, se kterými budete celou noc tančit. Bohužel jste se ale opozdili, a když do paláce dorazíte, zjistíte, že už je po všem. Místní sluha vám zdvořile nabídne, že si můžete odnést domů dárek ležící pod stromem, jakmile ho ale otevřete, ke svému překvapení zjistíte, že uvnitř je… mluvící louskáček! Brzy dojdete na to, že louskáček je vlastně zakletý princ Albert, na něhož uvalil tuto hroznou kletbu Krysí král. Ten ale nezůstal jen u prince, v porcelánovou panenku totiž proměnil také princeznu Mary. Jelikož je princ proměněný a bezmocný, je jen na vás, pomoci mu.

Christmas Stories: The Nutcracker je kombinací adventury s hidden object scénami a mini hrami, která dohromady představuje skvělou vánočně laděnou záležitost, jež potěší jak dospělé, tak také jejich malé ratolesti. Hidden object scény jsou dobře vyvedené, působí svátečně a obsahují spoustu detailů, které ještě zvyšují jejich realističnost. Mini hry jsou zábavné a jsou mezni nimi kousky jako například padající míčky, kde si musíte zapamatovat barvu jednotlivých míčků, které na vás padají a musíte z nich vytvářet identické kombinace. Adventurní část zahrnuje hledání a sbírání nejrůznějších objektů, které jsou roztroušeny po celém herním světě, a které využijete k otevření nových lokací či odemknutí dalších mini her. Povedným prvkem je, že během hraní budete potkávat nové společníky, kteří mají pokaždé jinou zvláštní schopnost. Louskáček například nemůže sám o sobě porazit Krysího krále, ale jenom malé krysy, takže ho můžete poslat do boje jen proti níže postaveným protivníkům. To je bezesporu hodně zajímavý prvek, který vás donutí více přemýšlet - budete se rozmýšlet, jestli použijete ten nebo onen objekt, nebo jestli využijete jiné možnosti. Na výběr máte ze tří úrovní obtížnosti a nastavit si také můžete další volitelné položky, jako je například množství nápovědy.

Christmas Stories: Nutcracker obsahuje také krátké cutscény a velice detailně propracovanou grafiku, kterou zcela jistě oceníte. Setkáte se tu rovněž s excelentním dabingem a nejosobitější hudbou, se kterou jsme se kdy setkali.

Christmas Stories: Nutcracker je vynikající hidden object hrou se spoustou logických hádanek a mini her, která bude určitě vhodným dárkem pod vánoční stromeček. Budete unešeni adiovizuálním zážitkem, okouzleni poutavým příběhem a strávíte dlouhé hodiny ve společnosti úžasné hratelnosti. Hru si můžete vyzkoušet ve volně dostupném demu nebo si ji pořídit v plné verzi, výběr je jen na vás! Příjemnou zábavu!