MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Christmas Tales: Fellina's Journey
5
10

Christmas Tales: Fellina's Journey

Jednoho dne byl Santa Claus unesen Ledovým elfem, který mu záviděl jeho úžasné magické schopnosti! V nové báječné a chytlavé vánoční hidden object hře s názvem Christmas Tales: Fellina's Journey je tvým úkolem vše vyřešit a zachránit ho! Zastav Ledového elfa a nedovol mu, aby zničil vánoční svátky. Vyřeš spoustu náročných a unikátních hádanek. Vem si na cestu Santovy kouzelné sáně a vydej se do Korvatunturi Mountain. Stáhni si Christmas Tales: Fellina's Journey ještě dnes a zcela zdarma a zachraň Vánoce, dokud je ještě čas! Přejeme ti hodně štěstí!

CHRISTMAS TALES: FELLINA'S JOURNEY OBRÁZKY

CHRISTMAS TALES: FELLINA'S JOURNEY RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Jak sis zřejmě už všiml, nabídka vánočních her není nikterak bohatá. Ale proč je tomu tak? Pravděpodobně se většině vývojářů nechce příliš mrhat enrgií na téma vánoční hry, neboť ty se po skončení tohoto období v roce již příliš neprodávají. Výsledkem toho všeho je, že nám tato strategie odebírá slušnou porci zábavy a potěšení. Možná Brabl Games, vývojový tým, který má na svědomí novou hru Christmas Tales: Fellina’s Journey, změní náš úsudek... Read more

Hned jak se ale ponoříš do hry, zjistíš, že všechny tvé naděje na báječnou zápletku vezmou za své. Příběh o zlém Elfovi, který žárlí na Santu Clause a proto ho unesl, zní dost dětinsky, ne-li přímo hloupě. Ne všechny dobré hidden object hry se ale mohou pochlubit skvělým příběhem. Přimhouříme tedy nad tímto faktem obě oči, neboť ze zkušenosti víme, že tituly tohoto typu obvykle nabízejí dobrou hratelnost. Bohužel ale ani v tomto ohledu nemůžeme Christmas Tales: Fellina’s Journey vůbec pochválit. Je těžké definovat, pro jakou skupinu hráčů je tato hra vůbec určena, neboť pro zatvrzelé hráče je naprosto primitivní, naopak pro dětskou populaci zase prakticky neakceptovatelná. Opakující se hidden object scény a systém nápovědy, který nedává vůbec žádný smysl, nás nemůže vůbec o opaku přesvědčit.

Na druhou stranu grafika je poměrně dobrá a obsahuje spoustu vánočních předmětů. Zasněžené pozadí a sváteční nálada jsou zde vyobrazeny poměrně věrohodně, celkově ale hra nijak nenadchne. Největší, a asi i jedinou, výhodou této hry tedy je, že se přesně hodí do zimního období. Nicméně dobrý výběr ilustrací nemůže pochopitelně zachránit celkový dojem!

Je jen velkou škodou, že nám Christmas Tales: Fellina’s Journey se svým nadějně znějícím titulem nemůže nabídnout nic jiného, než jen jedno velké zklamání.