MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Cradle of Egypt
3.254752851711
263

Cradle of Egypt

Už jsi objevoval starý Řím ve hře Cradle of Rome a Persii ve hře Cradle of Persia. Chceš tentokrát cestovat do Egypta? Awem Studio, známý vývojář logických her, je připraven představit jejich nejnovější project Cradle of Egypt. Ve hře dostaneš šanci cestovat pěti epochami a zápolit s každým ze stovky úrovní. Přines své vlastní vysvětlení o založení pozoruhodné civilizace. Budeš uchvácený hrou díky její barvité grafice, krom jiného. Co víc o této hře říct. Určite je lepší jí zkusit.

CRADLE OF EGYPT RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Ty match-3 hry! Už tolikrát nám jejich chytlavá hratelnost nechala zapomenout na všechno (problémy, práci a starosti) a ponořila nás do báječného virtuálního světa. Podaří se to i nové match-3 hře od vývojového týmu Awem s názvem Cradle of Egypt, tak jako se to ostatně podařilo dalším hrám této série?.. Read more

Na začátku je potřeba říci, že Cradle of Egypt se příliš neliší od předchozích dílů a dá se s trochou nadsázky dodat, že se jedná v podstatě o to samé. Samotná hratelnost si zachovala ty hlavní principy a je v nezměněné podobě. Ve hře se hráč setká s těmi samými bonusy, stejnými úkoly a podobnými dispozicemi. Pár věcí se tu ale také přecejen změnilo: jedná se zejména o prostředí a o předměty na vyměnění.

Nicméně Awem přidal do hry několik doplňků, které hře jen a jen prospívají. Tak například je tu mnoho mini her, které jsou hodně různorodé a nabízí několik úrovní obtížnosti. Navíc, pokud se ti podaří dohrát hru, odemknout se ti další bonusové úrovně.

Přesto mátě ze hry Cradle of Egypt dojem, že se jedná o plagiát předchozího dílu Cradle of Rome. A to od hratelnosti až po grafiku! Často to vypadá, že vývojáři prostě jen vzali starou hru a změnili jen všechny údaje z „římského dílu“ na ten „egyptský“. Umělecké zpracování je ale pořád úžasné a možná ještě daleko lepší. Pět různých historických epoch je tu prezentováno v perfektní grafice. I když je hra hodně podobná předchozím titulů, zcela jistě pro tebe nebude problém se ponořit do jejího neuvěřitelného světa a strávit několik hodin hraním této vynikající match-3 hry.