MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Kruté hry: O Červené Karkulce
3.1724137931034
29

Kruté hry: O Červené Karkulce

Připomeňte si svou oblíbenou dětskou pohádku v nové vzrušující hidden object hře s názvem Kruté hry: O Červené Karkulce od Skywind Games a Big Fish! Potkejte se znovu se známými hrdiny, poznejte ty nové a společně splňte fascinující úkol. Prozkoumejte starý hřbitov, sesbírejte všechny potřebné předměty a odhalte všechny záhady! Záludné hádanky a mini hry vás určitě nebudou nudit! Počkejte si na vydání Kruté hry: O Červené Karkulce a vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství plné překvapení! Hra vychází již velmi brzy!

KRUTÉ HRY: O ČERVENÉ KARKULCE OBRÁZKY

KRUTÉ HRY: O ČERVENÉ KARKULCE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Během našeho dětství všechno vypadá tak naivně a nevinně a nikdo z nás nehledá v příbězích nic špatného nebo tajemného. Tak jako je tomu v pohádkových příbězích. Jako děti sníme o rytířích, princeznách či kouzelnících a vůbec nás ani nenapadne, že existují jiné příběhy, které jsou temné a hrozivé, připomínající horor. Dnes vám přinášíme hidden object hru, která nám představí jeden takový pohádkový příběh ve zcela jiném světle! Název tohoto titulu je Cruel Games: Red Riding Hood a přináší nám ho vývojový tým Skywind Games. Pokud jste tedy připraveni na tajemný a mysteriózní výlet do světa pohádek, neváhejte a připojte se k nám v této děsivé adventuře!.. Read more

Jak je známo, všechny hidden object tituly se zaměřují na příběhovou linku, jako jednu z nejzajímavějších prvků tohoto žánru. Příběh Cruel Games: Red Riding Hood je celkem originální a temný a pojednává o mladé dívce v červeném kostýmu, která se vrací v noci domů, když jí překvapí děsivý hlas Vypraveče Maniaka, což je asi nejvýstižnější jméno, jaké jsme kdy slyšeli. Unesl totiž vašeho snoubence Kevina a ukryl ho na starém hřbitově, na kterém ho musí dívka najít dříve, než bude pozdě. Pokud chce ještě někdy Kevina vidět, bude muset přistoupit na vyšinutá pravidla, musí přijmout roli Červené Karkulky a uprostřed noci procházet spoustou osamělých mist. A pokud byste to náhodou nevěděli, kolem vás se bude plížit podlý, velký vlk!

Dalším faktorem, podle kterého poměřujeme hidden object hry, je jejich hratelnost. Od začátku k vám ale budeme zcela upřímní - Cruel Games: Red Riding Hood není čistou hidden object záležitostí, neboť v sobě skrývá rovněž elementy adventur, logických her a mini her. Ještě než začnete hrát, můžete si zvolit jeden ze dvou módů obtížnosti, které se liší náročností hidden object scén, obnovováním nápovědního tlačítka apod. Hidden object scény jsou na obvyklé bázi. Budete mít k dispozici seznam objektů, které musíte najít. A to nebude mnohdy jednoduchý úkol, neboť vám některé z nich mohou splývat s okolním prostředím. Čas od času musíte objekty mezi sebou propojit. Hádanky jsou s jednotlivými hidden object hrami chytře propojeny, a jakmile se vám podaří posbírat všechny požadované předměty, budete muset dohrát mini hru, abyste postoupili do dalšího levelu. Na své cestě budete mít k dispozici deník, který obsahuje všechny potřebné informace, a pokud se dostanete někdy do potíží, můžete využít obnovitelnou nápovědu. Všechny hidden object scény, hádanky a mini hry jsou příjemné, nenajdeme na nich nic špatného, na druhou stranu ale ani nic revolučního.

Co se týče grafického a hudebního zpracování, tak vám můžeme garantovat, že její úrovní v Cruel Games: Red Riding Hood budete uchváceni. Pokud vyzkoušíte hodinu trvající demo, budete si chtít stáhnout a zahrát plnou verzi, kterou si samozřejmě můžete pořídit. V takovém případě si užijete neomezenou dávku neuvěřitelného audiovizuálního zážitku! Prostředí jsou krásně vyvedené, vše působí nádherně a příjemně na pohled. Hudba je příjemná a skvěle doplňuje atmosféru hry.

Cruel Games: Red Riding Hood je povedeným mixem hidden object,  sdventury a logické hry, který si vás získá svou parádní grafikou, okouzlující hudbou, temným a děsivým příběhem a standartně dobrou hratelností... Vychutnejte si tedy tuto hru a řekněte o ní všem svým kamarádům a známým!