MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Temná tajemství: Lunapark
3.6181818181818
55

Temná tajemství: Lunapark

Vkročte v neuvěřitelné a unikátní hidden object hře Dark Arcana: The Carnival do světa tajemství a záhad! Budete tu muset prouzkoumat dva odlišné světy a porozhlédnout se v nich po zmizelé ženě. Svět, jaký znáte, i jeho alternativní dimenze, na vás čekají za Zrcadlovou síní, tak odhalte tajemství toho zlého a zjistěte více o příběhu dvou milenců. Zastavte síly temnot a zabraňte její invazi do celého světa! Zní to zajímavě? Potom neváhejte a stáhněte si Dark Arcana: The Carnival ještě dnes a zcela zdarma a odhalte skutečnou pravdu!

TEMNÁ TAJEMSTVÍ: LUNAPARK OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ TEMNÁ TAJEMSTVÍ: LUNAPARK HRY:

TEMNÁ TAJEMSTVÍ: LUNAPARK RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Máte chuť se ponořit do kouzelného světa plného záhad a tajemství v úplně nové hře pro všechny fanoušky žánru hidden object od světoznámého vývojového týmu Artifex Mundi? Tento vzrušující mix hidden object hádankové adventury se jmenuje Dark Arcana: The Carnival. Pokud máte tedy dostatek odvahy zúčastnit se toho nejděsivějšího a nejpodivnějšího karnevalu, pokračujte dál ve čtení této recenze na hru Dark Arcana: The Carnival!.. Read more

Tajemný prastarý karneval je téma, které bylo vývojaři hidden object tiulů použito už nesčetněkrát, tato hra nám ale dokázala, že pokud je dobrý příběh, grafika i hudba, může stále nabídnout hráčům nevšední zážitek. Příběhová linka není u tohoto titulu nejoriginálnější v historii, přesto je dostatečně zábavná a zajímavá. Vy jako soukromý detektiv, jenž byl vyslán do centra města na karneval, máte za úkol zjistit co nejvíce o podivném zmizení mladé ženy jménem Susan. Bez jakýchkoliv vodítek tak budete muset použít hlavně svj mozek, abyste zjsitili, co se ve skutečnosti stalo, a bojovat budete muset s nadpřirozenými silami, které všechen ten chaos odstartovaly. Pokud se vám podaří odhalit mistrovský plán únosce, čeká na vás velké překvapení. A jedno malé tajemství o příběhu hry: neočekávejte, že se bude vše odehrávat jen v jediném světě!

Hratelnost je v Dark Arcana: The Carnival velmi dobrá, i když musíme přiznat, že snad až příliš jednoduchá. Hra jako taková je singleplayerová, po celou dobu vás ale doprovází věrný přítel, cvičená opice, která vám bude nápomocná, a která hraje v celém příběhu také svou roli. Hra nabízí tři úrovně obtížnosti a využít budete moci v případě nějakého problému také spoustu rad a tipů. Setkáte se tu i s možností překakování a také s mapou. Ta ale neumožňuje rychlé přesunování mezi lokacemi. Hra je poměrně krátká a zabere vám v případě nejjednoduššího módu kolem 3,5 hodiny. Titul obsahuje celkem 29 hidden object scén, ve kterých musíte hledat předměty uvedené na seznamu, z nichž některé jsou interaktivní. Stejný počet jako hidden object scén je tu i hádanek a logických problémů, většina z nich není sice ani příliš těžká, ani nikterak originální, přesto jsou zábavné.

Na co ale musí být vývojáři Dark Arcana: The Carnival patřičně hrdí a co vás asi hodně upoutá, pokud se rozhodnete si hru stáhnout, je její grafika. Ta je v obou světech opravdu úžasná, je ostrá, čistá, s jemými texturami a je zkrátka přijemné se na ni dívat. Barvy jsou živé a skvěle vystihují tématiku hry, ačkoliv někdy může být obtížnější najít některé předměty ze seznamu, především ty zahalené do stínu a splývající s okolím. Drobnou grafickou vadou je snad jen vzezření hrdinů hry. Někteří z nich totiž vypadají poněkud prostě, jsou rozmazanější a dojem z nich kazí také jejich dabing.

Hudba této hry, ať už si rozhodnete zahrát si jen volně stažitelnou trialovou verzi nebo si jí pořídíte celou, vás velmi příjemně překvapí! Je to jednoznačně kladná stránka tohoto titulu, skvěle sedí k ponuré atmosféře hry, dabing je vynikající a v možnostech hry si můžete navolit nejrůznější nastavení zvuku, která vám pomohou nastolit si pro vás tu nejlepší atmosféru.

Dark Arcana: The Carnival je dalším z řady mixů hidden object hádankových adventur, který nás zavede do prostředí mysteriózního karnevalu. Tentokrát se ale v příběhu setkáte s mnoha zajímavými zápletkami a zvraty, které z hraní učiní opravdovou zábavu. Hidden object scény a hádanky jsou zábavné, ale příliš jednoduché, a ačkoliv to nezkazí zážitek ze hry, o dost ho zhorší. Pokud tedy naší recenzi uvěříte, potom si stáhnete volně dostupnou trialovou verzi nebo si pořídíte hru kompletní  a vychutnáte si její výbornou grafiku a skvělou hudbu a zvukové efekty! Přes pár drobných nedostatků je totiž Dark Arcana: The Carnival jednou z nejkvalitnějších hidden object her na trhu!