MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Dark Canvas: A Brush With Death Collector's Edition
2.75
4

Dark Canvas: A Brush With Death Collector's Edition

Je tu nová hidden object adventura od Vast Studios a Big Fish Games s názvem Dark Canvas: A Brush with Death! Seznamte se s hlavní hrdinkou hry Angie a připojte se k ní na jejím nebezpečném, ale nesmírně vzrušujícím, dobrodružství. Společně se vydáte na tajuplný ostrov, kde máte za úkol najít jednoho starého malíře, jehož obrazy dokáží předpovídat budoucnost! Je to jen legenda nebo holá pravda? Zjistěte to, prozkoumávejte úžasné lokace a řešte záludné hádanky. Termín vydání Dark Canvas: A Brush with Death ještě není znám, tak nepřestávejte sledovat další vývoj a buďte první, kdo se o něm dozví. Hra vychází již velmi brzy!

DARK CANVAS: A BRUSH WITH DEATH COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ DARK CANVAS: A BRUSH WITH DEATH COLLECTOR'S EDITION HRY:

DARK CANVAS: A BRUSH WITH DEATH COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Říká se, že Evropa je kolébkou umění a obrazotvornosti. A jednou ze zemí, které mají na tomto faktu největší podíl je beze sporu Itálie. Její malíři a básníci jsou autory bezpočtu vynikajících obrazů a příběhů, které jsou mimo jiné i častým tématem moderních her, a tak není ani žádným velkým překvapením, že vývojový tým Vast Studios využil při tvorbě své další hry právě toto téma. Titul tohoto nového hidden object dílka zní Dark Canvas: A Brush With Death a připravil si pro nás nezapomenutelné dorbrodružství! Pokud jste tedy připraveni připojit se k nám na naši neskutečnou cestu fantastickým prostředím Itálie, dočtěte si naši recenzi a příjemně se bavte!.. Read more

Dark Canvas: A Brush With Death se může pochlubit neuvěřitelně zajímavou příběhovou linkou, která všechny hráče zcela jistě zaujme. V tomto příběhu vystupujete v roli otce, jehož dcera zmizela během své návštěvy Itálie. Vše se událo náhle poté, co se na scéně objevila záhadní figura jménem Silhouette. Podle vás se vaše dcera vytratila, protože odhalila nějaké hrozivé tajemství, a pokud jí chcete najít a zachránit, musíte přijít této záhadě na kobylku taktéž! Město, ve kterém byla viděna naposledy, je bohužel souženo sérii tajemných úmrtí a jediným člověkem, který může vám, ale i ostanímu zdejšímu obyvatelstvu, pomoci, je místní malíř známý pod jménem Virgil. Ten je totiž obdařen zvláštní schopností zachytit na plátno budoucnost a přídvídat jí tak! Pokud tedy chcete pomoci své dceři i celému městu, musíte jeho obrazy nejprve správně pochopit a dešifrovat! Musíte uznat, že příběh hry je tedy dostatečně zajímavý a kreativní, a pokud si chcete tento titul vyzkoušet na vlastní kůži, určitě si buď stáhněte jeho volně dostupnou demoverzi nebo si pořiďte verzi plnou!

Dalším skvělým prvkem tohoto počinu je jeho hratelnost! Její hidden object složka je podporována prvky adventury a logických her, což má za následek, že se během hraní Dark Canvas: A Brush With Death nebudete jen protloukat městem a pátrat po skrytých předmětech, zároveň ale musíte zapojit mozek. Hidden object scény jsou dvojího typu: V jedněch budete mít k dispozici textový seznam požadovaných objektů, v těch druhých zase jejich siluety. Oba dva typy mohou být interaktivní, takže se nebude jednat o nic snadného. Navíc se budete muset popasovat se spoustou logických hádanek a mini her. Hádanky nejsou příliš inovativní a někdy dokonce i trochu nelogické, když nic jiného, alespoň však zpestří hraní. Mini hry mění rytmus hry a jsou velice příjemným oživením. Během hraní bohužel nemáte k dispozici žádnou mapu, naštěstí ale dostatečně funkční nápovědní systém nechybí. Co se týče dalších možností nastavení, tak hráč si může vybrat s několika různých typů kurzoru a může si rovněž upravit rozměr obrazovky.

Grafické a zvukové zpracování hry patří k těm nejdůležitějším aspektům každého titulu a naštěstí můžeme s klidem prohlásit, že v případě Dark Canvas: A Brush With Death všechno vypadá tak, jak má – cutscény, okolní prostředí i hlavní hrdinové! Hudba je rovněž vynikající a perfektně dotváří atmosféru herního prostředí.

Dark Canvas: A Brush With Death je prostě výbornou hidden object hrou s prvky hádankových a adventurních titulů, která vás připoutá na dlouhé hodiny k obrazovkám monitorů díky svému vynikajícímu příběhu a hratelnosti, půvabné grafice, chytlavé hudbě a díky celkově nezapomenutelnému audiovizuálnímu zážitku! Nezapomeňte o této výjimečné hře povědět ani svým přátelům a známým!