MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Dark Heritage: Guardians of Hope Collector's Edition
3.6153846153846
13

Dark Heritage: Guardians of Hope Collector's Edition

Váš oblíbený profesor Gordon Child potřebuje v novém pokračování populární hidden object série s názvem Dark Heritage: Guardians of Hope znovu vaši pomoc! Vydejte se na ostrov zničený šílencem a zastavte tohoto zloducha! Zachraňte přeživší a porazte nepřítele! Spousta úžasných lokací na prozkoumání a bezpočet záludných hádanek na vás již čeká! Nechte se vést osudem, pomozte profesorovi a vráťte se zpátky domů! Stáhněte si Dark Heritage: Guardians of Hope Collector's Edition zcela zdarma a užijte si skvělou zábavu!

DARK HERITAGE: GUARDIANS OF HOPE COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ DARK HERITAGE: GUARDIANS OF HOPE COLLECTOR'S EDITION HRY:

DARK HERITAGE: GUARDIANS OF HOPE COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Dark Heritage: Guardians of Hope Collector’s Edition, nová hidden object hra vyvinutá týmmem World Loom a vydaná Big Fish Games, vás zve na další mystické dobrodružství!.. Read more

Příběh hry není sice nijak originální, je však velmi poutavý. Ve zkratce je vaším úkolem najít pohřešovaného přítele, získat prastarý artefakt a zastavit zlé síly před zničením světa. Nejedná se tedy o nic nového, přesto je hra zajímavá. Vše se totiž vyvíjí nesmírně rychle a atmosféra hry je dostatečně ponurá, nikoliv však přehnaně krvavá.

Naneštěstí ale hodně zaostává grafika. Některé lokace jsou příliš neostré, hidden object scény se podobají hromadě harampádí, když části lidských koster se tu mísí s hnijícími hadrami, mrtvým hmyzem a nejrůznějšími druhy cenností, jako jsou stříbrné náušnice nebo vzácné hodinky. Ve hře se budete často ztrácet a bloudit tam a zpět a nepotěší vás ani videa, která jsou obsažena v cutscénách. Brilantní zpracování herců tu totiž vypadá ve srovnání se zrnitým prostředím poněkud nenáležitě. Hudební doprovod je naproti tomu až překvapivě dobrý a po pravdě řečeno Dark Heritage: Guardians of Hope Collector’s Edition má asi nejlepší hudbu a dabing ze všech her, se kterými jsme se za poslední měsíc setklali.

Co se týče hratelnosti, tak ta není rozhodně nijak inovativní, přesto dostatečně chytlavá, aby vás strhla od prvních minut hraní. Hráč má k dispozici dva módy obtížnosti, a tak není problém přizpůsobit si hru k obrazu svému. Většina hádanek je opravdu hodně náročná a hidden object scény nesmírně kreativní. Ve spodní části obrazovky najdete tradiční seznam předmětů, které ja zapotřebí najít, a rozhodně ho neberte jen tak na lehkou váhu! Jednou jsme například byli požádáni o nalezení dvou králů, přičemž, jak se ukázalo později, jeden byl hrací kartou a ten druhý šachovou figurkou, takže nespoléhejte vyloženě jen na vaši pozornost.

Dark Heritage: Guardians of Hope Collector’s Edition sice není žádným mistrovským kouskem, navzdory všem nedostatkům je ale natolik chytlavým titulem, že se přesto nebudete schopni odtrhnout od monitoru! Pokud zkrátka nemáte žádnou lepší alternativu, určitě dejte této hře šanci a nikdy nebudete svého rozhodnutí litovat! Příjemnou zábavu!