MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Temná pohlazení: Hříchy otců Sběratelská edice
3.6521739130435
92

Temná pohlazení: Hříchy otců Sběratelská edice

Asi není nic horšího, než když jednoho dne zjistíte, že byla vaše milovaná snoubenka unesena. V nové neuvěřitelné hidden object hře s názvem Temná pohlazení: Hříchy otců Sběratelská edice budete čelit právě takovéto situaci! Seznamte se s Ethanem Blackem a pomozte mu získat zpět jeho přítelkyni Claru, která byla unesena zlými silami známými pod názvem Ti bez tváří! Prozkoumejte nádherné a tajuplné město a jeho pestré lokace, poznejte další zajímavé postavičky a využijte jejich pomoci. Vyřešte všechny hádanky, najděte potřebná vodítka a podílejte se na znovusetkání Ethana a Clair! Stáhněte si hru Temná pohlazení: Hříchy otců Sběratelská edice právě teď a zachraňte celou situaci! Přejeme vám hodně štěstí!

TEMNÁ POHLAZENÍ: HŘÍCHY OTCŮ SBĚRATELSKÁ EDICE OBRÁZKY

TEMNÁ POHLAZENÍ: HŘÍCHY OTCŮ SBĚRATELSKÁ EDICE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Situace, kdy se běžný výlet náhle změní v dramatickou bitvu o přežití, je pro klasické hidden object adventury typický. Vaším úkolem poté většinou bývá někoho najít nebo zachránit, rozdíl je jenom v obtížnosti. Jaká tedy je hra Dark Strokes: Sins of the Fathers, nové hidden object dobrodružství od vývojového týmu Alawar Entertainement?.. Read more

Tentokrát jste v kůži Ethana a vaším úkolem je najít svoji unesenou snoubenku Clair. Ano, jedná se už o velmi ohraný příběh, to by vás ale od vyzkoušení tohoto titulu rozhodně nemělo odradit. Na druhou stranu nás totiž Dark Strokes: Sins of the Fathers obdaruje skvěle odprezentovanou příběhovou linkou, která vás vtáhne do hry takřka okamžitě.

Všech 58 lokací je v Dark Strokes: Sins of the Fathers velmi dobře propracováno a stejně tak je tomu i u dvaceti hidden object scén. Jen těžko byste dnes hledali titul, který vám může nabídnout takhle nádherné ilustrace a báječnou herní atmosféru. Díky geniální grafice jsou hidden object scény velmi srozumitelné s jednoznačnými a dobře patrnými objekty. Interaktivita celé hry se vyznačuje velmi dobře nastavenou rovnováhou mezi skrytými předměty a hádankami. Pokud byste se náhodou dostali do nějakých problémů, není nic snazšího, než použít dostupné nápovědní tlačítko. Zatímco hidden object scény jsou v této hře poměrně jednoduché, některé hádanky a mini hry pořádně zaměstnají váš mozek. A je to už věru hodně dlouho, co jsme něco podobného zažili!

Celkově řečeno je Dark Strokes: Sins of the Fathers perfektní hrou s báječným uměleckým provedením a komplikovaným příběhem. Její temné prvky vás okamžitě vtáhnou do napínavého příběhu. Směle se dá říci, že se tento titul může stát velmi uznávanou hrou a dost možná bude i bojovat o titul nejlepší hry roku 2012.