MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Dino D-Day
5
1

Dino D-Day

Dino D-Day je alternativní realita pro více hráčů, která přepisuje události během druhé světové války. Jak naznačuje herní spiknutí, nacisté úspěšně vzkřísili prehistorická stvoření a s jejich pomocí napadli Evropu. Hráčovi je nabídnuta možnost zvolit si stranu: buď se připojit ke zlé ose, nebo se zúčastnit boje spojeneckých národů. V závislosti na zvolené straně se třídy příslušných hratelných postav liší v dovednostech a schopnostech. Vzhledem k tomu, že hra je založena na více hráčích, můžete pozvat své přátele a bojovat mezi sebou online pomocí široké škály zbraní od pušek po granátomety. Tyto zbraně se hodí při jednání s obřími dinosaury, kteří vám přijdou do cesty!

Tags: Dinosaurs, Multiplayer, Action, World War II, FPS, Indie, Shooter, First-Person, War, Comedy, Funny, Third Person, Alternate History, Co-op, Survival, Historical, PvP, Third-Person Shooter, Gore, Open World

VIDEO

DINO D-DAY OBRÁZKY

Systémové Požadavky

OS: Windows XP/Vista/7

Processor: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (or higher) or AMD64X2 (or higher)

Memory: 2 GB RAM

Hard Disk Space: 5 GB of free space

Video Card: Video card must be 128 MB or more and with support for Pixel Shader 2.0b (ATI Radeon X800 or higher / NVIDIA GeForce 7600 or higher / Intel HD Graphics 2000 or higher).

Sound: Direct X 9.0c compatible sound card