Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Dream Builder: Amusement Park

Žánr: Řízení času

Už jste někdy snil o dědění vlastní zábavní Park? Tak jak bude vypadat? Samozřejmě, přidáte tu nejlepší jízdy, ozdoby, obchody a ještě více. Nechť vaše sny v nové hře Time Management - sen Builder: zábavní Park! Můžete vytvořit nejlepší zábavní park, jako jsou více než 50 jízd a obchody vybudovat. Stáhnout to zdarma, budování hru s názvem sen Builder: zábavní Park a sestavení skutečný ráj pro děti a jejich rodiče!

Title - Dream Builder: Amusement Park Game Download for PC and Mac Description - All about Dream Builder: Amusement Park, a Řízení času game built up by Fugazo. Už jste někdy snil o dědění vlastní zábavní Park? Tak jak bude vypadat? Samozřejmě, při...
Hra Dream Builder: Amusement Park
2.8333333333333
42
Pin it

DREAM BUILDER: AMUSEMENT PARK OBRÁZKY

DREAM BUILDER: AMUSEMENT PARK RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Vývojáři týmu Fugazo Studio nikdy nepřestanou přinášet fanouškům time management her radost svými dalšími brilantními tituly! Tentokrát budeme moci vybudovat náš vlastní fantastický zábavní park plný vodních skluzavek, houpaček a dalšími úžasnými atrakcemi pro mladé i starší návštěvníky... Read more

Hra se rozvíjí v pseudo 3D světě ve vysoce detailním barevně vyvedeném prostředí plném zábavných atrakcí, půvabných malých domečků obydlených veselými postavičkami. Na samém počátku hry váš park upoutá jen jeden typ návštěvníklů, po pouhé půlhodince hraní však přilákáte díky promyšlenému marketingu nové. Tak jako ve skutečném životě, tak také v Dream Builder: Amusement Park však budete musete za dobrou reklamu zaplatit. Dream Builder: Amusement Park nabízí hráčům dva druhy měny, standartní mince, za které si můžete nakoupit nové atrakce, a také růžová srdíčka, která jsou určena na výdaje na výzkum a na získání nových návštěvníků. Není asi ani těžké uhodnout, že srdíčka symbolizují spokojenost vašich zíkazníků se službami a obdržíte je v případě, že návštěvnící opouští váš park s úsměvem na líci.

Co se týče hratelnosti, tak Dream Builder: Amusement Park je klasickou „tycoonovou“ hrou, takže nečekejte, že byste se uklikali k smrti. Není potřeba vykonávat tisíce zbytečných kliknutí, abyste splnili nějaký úkol a získali mince. Jako jediný vlastník a manažer parku jste to právě vy, kdo určuje osud vaší instituce, přesto nejste na všechno zcela sami. Většinu času se budete zabývat konstrukcí nových atrPokud hovoříme o stavitelství, tak výběr atrakcí a dekorací, jež můžete vybudovat nebo nakoupit, je tak široký, že brzy zapomenete, které z nich už vlastně máte a které ne. Samozřejmě, pokud byste chtěli odemknout všechny možné budovy a konstrukce, budete musete utratit velké množství srdíček, tak buďte rozvážní! Přes všechnu svou krásu a zajímavost, další dekorace totiž může být daleko méně užitečná než, například, nová trampolína utvářející jednotlivou zónu. Mimochodem, zóna je nádherné místo poseté spoustou tématických atrakcí, přinášející velké zisky a upoutávající stále více a více návštěvníků. Jinými slovy, pokud zkrátka chcete maximalizovat své zisky, určete si tu správnou strategii!

Celkově není na Dream Builder: Amusement Park nic nějak zvlášť pozoruhodného, stejně jako jiné moderní time management hry ani tento kousek nepřináší nic originálního, na druhou stranu ale všechny aspekty tohoto titulu, od vysoce detailní a barvité grafiky až k příjemným zvukovým efektům, takřka neomezené svobodě pohybu a výběru a obrovské škále budov, u nás tato hra zanechala velice dobrý dojem. Pokud tedy máte rádi time management hry, Dream Builder: Amusement Park vás zcela jistě uspokojí. Příjemnou zábavu!

akcí a dekorací, zbytek už budou vykonávat vaši zaměstnanci, takže nezapomeňte ani na vytváření nových pracovních příležitostí!

30, August 2012

KOMENTÁŘE PRO DREAM BUILDER: AMUSEMENT PARK

Slevy dnes

Forest Riddles 2

Expires in 1553151600

Laruaville 3

Expires in 25 Mar 2019

Premium Games