MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Eastville Chronicles: The Drama Queen Murder
3.2727272727273
11

Eastville Chronicles: The Drama Queen Murder

Odhalte v nové jedinečné hidden object hře s názvem Eastville Chronicles: The Drama Queen Murder pravdu a vyřešte jeden hanebný zločin! Staňte se detektivem, vydejte se do operní síně a vyšetřete tam vraždu jedné z hereček. Zjistěte o tomto neuvěřitelném případu co nejvíce a najděte potřebná vodítka. Prohledejte úžasné lokace, porozhlédněte se tu po předmětech, které by vám mohly pomoci a vyřešte spoustu hádanek. Stáhněte si Eastville Chronicles: The Drama Queen Murder zcela zdarma a užijte si skvělý příběh i hratelnost této fantastické hry. Příjmenou zábavu!

EASTVILLE CHRONICLES: THE DRAMA QUEEN MURDER OBRÁZKY

EASTVILLE CHRONICLES: THE DRAMA QUEEN MURDER RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Eastville Chronicles: The Drama Queen Murder, nová hidden object hádanková hra od společnosti Ocean Media, vám dává příležitost prožít další detektivní dobrodružství.                                    Tentokrát budete muset pátrat v divadelním prostředí a vaším úkolem bude vyšetřit vraždu slavné operní hvězdy. Hra obsahuje snad až příliš mnoho dialogů, a přestože jsou dobře napsané, jednotlivé události se neodkrývají příliš věrohodně. Vaším úkolem v podstatě je prohrabovat se v osobních věcech zaměstnanců divadla, sbírat nejrůznější předměty, dotazovat se podezřelých, zkrátka prodírat se jednotlivými hidden object scénami a tu a tam si zahrát nějakou tu mini hru. Možnost potulovat se volně po zdejším světě tu chybí a váš partner vám dává tolik instrukcí, že ani po hodině hraní se nezbavíte dojmu, že jste vlastně ještě nedokončili tutoriál... Read more

Grafika Eastville Chronicles: The Drama Queen Murder by možná ještě před několika roky vypadal perfektně, dnes ale najdeme stovky her s daleko lepším propracováním okolního prostředí i postav a povedenějšími animacemi. Většina scén je v Eastville Chronicles: The Drama Queen Murder krystalicky čistá, na druhou stranu ale absolutně statická. Okraje obrazovky se často noří do temnoty, zatímco osvětlené oblasti splývají v bílé fleky. Většina herních lokací je navíc z nějakého nevysvětlitelného důvodu podivně nahlá na jednu stranu a vše vypadá, jakoby se vaše postava na svět dívala s nakloněnou hlavou. Nedokážete si ani přestavit, jak znechucují a dezorientující pocity ve vás tato zdánlivá maličkost vyvolává!

Hidden object scény jako takové nejsou špatné, lehce připomínají dětské koláže, rozhodně ale vypadají lépe než v Eastville Chronicles: The Missing Mona Lisa. Většina předmětů vám leží přímo před očima, nápověda se obnovuje po pár sekundách, už v jednoduchém módu se tu ale setkáte s tresty za náhodné kliknutí. Hlavolamy jsou tu ale jednoduché a celkem běžné, snad jen dvakrát jsme se setkali s obtížnou hádankou. Jednalo se ale opravdu spíše jen o výjimku.

Krom toho v této hře neuslyšíte žádné mluvené slovo, hudba je jen průměrná a zvukové efekty vás natolik obtěžují, že je musíte po půl hodince hraní vypnout a raději se budete potulovat po spoustě hidden object scén s bezpočtem obehraných mini her v tichosti. Možná je to lepší, než nedělat vůbec nic. Pokud ale máte nějakou alternativu, zkuste hrát raději něco jiného!