MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Eco
5
1

Eco

Eco je první hra pro přežití v otevřeném světě, která mimo jiné získala cenu Climat Award a cenu roku. Byl vyvinut společností Strange Loop Games jako simulace ekosystému, která se vyvinula do MMO. Děj hry zobrazuje přírodu, která je předurčena ke zničení dopadajícím meteoritem přibližně za 30 dní. Je na hráčích, aby to zastavily. Hlavními cíli prevence bezprostředního ničení života na planetě jsou řemeslné práce, výzkum, budování složitých mechanismů a vládní nástroje. Existuje však zápletka. Je snadné poškodit vzájemně propojené vztahy v ekosystému tak, že zahyne dříve, než tělo meteoru dopadne na zem. K pochopení dopadu vašich akcí existují užitečné analytické nástroje. Stejná data, která shromažďujete z grafů a grafů, pomáhají řídit Zemi a stanovovat zákony, které omezují překročení využívání zdrojů bez zásahu do vývoje technologie. Eco má různé herní režimy, ale je doporučeno hrát s jinými hráči, abyste mohli spolupracovat a zachránit tuto civilizaci společně. Výměnou za měnu, kterou jste vytvořili pro tento sandboxový svět, můžete přidělovat výzvy a úkoly, jako je lov, sbírání materiálů nebo dokonce najímání přátel na konkrétní úkoly. Jak budete hrát dál, naučíte se nové dovednosti nezbytné pro přežití lidstva.

Tags: Open World Survival Craft, Survival, Multiplayer, Building, Open World, Crafting, Simulation, Sandbox, Adventure, Co-op, Indie, Economy, Exploration, Early Access, Base Building, Online Co-Op, Realistic, Education, Singleplayer, First-Person

VIDEO

Systémové Požadavky

OS: Windows 10

Processor: AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz Quad-Core or Intel i5-6500 3.2 GHz Quad-Core or similar

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD Radeon HD 7850 or NVIDIA GeForce GT 640 or Intel HD Graphics 540 or similar (2 GB memory recommended)

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 2 GB available space

Sound Card: DirectX®-Compatible

Additional Notes: Translations included in the game are made by our community on Crowdin, only the english language is official and made by us. Only languages that cover at least 80% of the strings in acceptable quality are marked as available here on Steam, but there are more than these available in the game.