MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Eden Star
2
4

Eden Star

Flix Interactive vydala svou sci-fi střílečku o přežití s názvem Eden Star již v roce 2015. V té době vypadala tato hra slibně. Mimo jiné kombinuje střílečky, akce a strategie z pohledu první osoby, díky nimž je tento titul žádoucí jak pro příležitostné hráče, tak pro milovníky sandboxu. Je vám nabídnuto, abyste se vydali na misi kolonizovat vzdálenou planetu Pharus 7 bojující proti útokům mimozemšťanů a vybudovat základnu kolem výhodných míst na mapě. Když už mluvíme o mapě, není to prostředí otevřeného světa. Mechanika budování základen je podobná ARK a Rust, které lze snadno uchopit. Pokud jde o prostředky sebeobrany, může být vaše základna zajištěna pevnými stěnami a stropem, pokud pro ni získáte vhodné materiály. Ve výchozím nastavení je vaše postava vybavena pistolí a víceúčelovou silovou rukavicí (tzv. MATA-Tool). Vaším hlavním úkolem je postavit a bránit Eden-kit, který má na starosti vaše respawny a úložný prostor pro jakékoli další cenné předměty. Přes stříbrnou podšívku je skutečným problémem to, že od ledna 2020 nedošlo k žádným aktualizacím. Říká se, že vývojáři na tom stále pracují a připravují jednu obrovskou aktualizaci, ale nic nenasvědčuje tomu, že by to byla pravda. Přemýšlejte dvakrát a kupte si Eden Star pouze v případě, že jste ochotni podpořit hru, která má každou šanci brzy vyjít z obchodu Steam.

Tags: Survival, Base Building, Sci-fi, Action, First-Person, Early Access, Strategy, Sandbox, Open World, Adventure, Indie, Building, Shooter, Multiplayer, Singleplayer, Physics, Tower Defense, FPS, Space, Co-op

VIDEO

EDEN STAR OBRÁZKY

Systémové Požadavky

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1.

Processor: Intel i5 CPU @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD X8 FX @ 3.5GHz (8 CPUs)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 650 / or AMD equivalent

Network: Broadband Internet connection

Storage: 10 GB available space

Sound Card: 100% DirectX 10 compatible

Additional Notes: Over time content, programming changes and feature updates may change the system requirements for this game. Some system components such as mobile chipsets, integrated, and AGP graphics cards may be incompatible. An internet connection may be required to access in future.