Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Fairly Twisted Tales: The Price Of A Rose

Bella kdysi slíbila Netvorovi, že s ním zůstane a ten na oplátku neublíží jejímu otci. To je příběh, který je nám všem známý, že ano? Oblíbená klasická pohádka k nám nyní přichází i ve fantastické hidden object hře s názvem Fairly Twisted Tales: The Price Of A Rose! Vydejte se do Netvorova království, odhalte všechna jeho tajemství a najděte skutečnou pravdu. Podaří se vám zlomit prokletí a zachránit tak Netvora i Bellu? Stáhněte si Fairly Twisted Tales: The Price Of A Rose zcela zdarma a začněte hrát ještě dnes! Království potřebuje vaši pomoc. Hodně štěstí!

Title - Fairly Twisted Tales: The Price Of A Rose Game Download for PC and Mac Description - Try Fairly Twisted Tales: The Price Of A Rose, a Hry s ukrytými předměty game presented by Big Top Games. Bella kdysi slíbila Netvorovi, že s ním zůstane a ten na oplátku neublíží jejímu otci. To je příb...
Pin it

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Fairly Twisted Tales: The Price Of A Rose. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

FAIRLY TWISTED TALES: THE PRICE OF A ROSE OBRÁZKY

KOMENTÁŘE PRO FAIRLY TWISTED TALES: THE PRICE OF A ROSE

Slevy dnes

Forest Riddles 2

Expires in 1553151600

Laruaville 3

Expires in 25 Mar 2019

Premium Games