Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Farm Tribe 2

Žánr: Řízení času

Vyzkoušejte novou zajímavou time management hru s názvem Farm Tribe 2! Seznamte se s Annie a pomozte jí zrekonstruovat starý dům a připravit ho na blížící se svatební obřad! Vaším úkolem bude vrátit starému statku jeho prosperitu a vydělat co největší sumu peněz! Najměte si pracovité zaměstnance, vybudujte dvorek a další infrastrukturu. Vydejte se do úžasného světa farmaření a užijte si hratelnost tohoto titulu a jeho jedinečný příběh. Stáhněte si Farm Tribe 2 zcela zdarma a stravte volný čas s touto úžasnou hrou!

Title - Farm Tribe 2 Game Download for PC and Mac Description - Take a look at Farm Tribe 2, a Řízení času game produced by NevoSoft. Vyzkoušejte novou zajímavou time management hru s názvem Farm Tribe 2! Seznamte se s Annie a pomozte jí zrekonstruovat sta...
Hra Farm Tribe 2
3.537037037037
54

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ FARM TRIBE 2 HRY:

FARM TRIBE 2 RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Přistihli jste se někdy, jak hrajete nějakou hru přes celou noc, aniž byste si všimli, že je tu další nový den? Byli jste někdy do nějaké takové hry ponořeni tak, že jste zapomněli na skutečný svět, ve kterém žijete? Pokud jste nikdy něco podobného při hraní nezažili, budete příjemně překvapeni poté, co vám představíme jednu z nejnovějších a nejoblíbenějších her od společnosti NevoSoft zvanou Farm Tribe 2. Pokud tedy chcete zažít všechny požitky, které život na zemi nabízí a užít si dobrodružství, které uspokojí vaše hráčské potřeby, určitě vyzkoušejte tuto hru!.. Read more

Farm Tribe 2 je time management hrou s velice originální příběhovou linkou. Annie, dcera z prvního dílu této série, si vzala Paula. Její otec Mark od nich odchází, aby jim umožnil žít společně v jejich starém, ale poničeném, domě. Samozřejmě pokud si ho uvedou do původního stavu. Vaš otec Mark, který musel někam odcestovat, najme tři zaměstnance, kteří vám mají s opravami domu pomoci. Vaším úkolem bude zajistit tomuto nově sezdanému páru místo, na kterém by mohli přijemně žít a založit novou rodinu!

Grafické a hudební zpracování jsou v této singleplayerové záležitosti naprosto úžasné! Grafika je kouzelná, prostředí a jednotlivé scény jsou ručně kreslené, bohaté na barvy, je zde spousta animací, pohybu a všichni hrdinové jsou vyvedeni v neuvěřitelně roztomilém stylu. Nenarazíte tu na žádnou chybu, všechno je čisté a jasné, precizní a do detailu propracované. Hudba rovněž odlišuje tento titul od jiných tohoto žánru, je inspirativní a velice příjemná na poslech. Zvukové efekty nejsou vůbec nudné a spíše ještě podporují soutěživého ducha! Připravte se zkrátka vkročit do audiovizuálního ráje!

Co ale milovníky tohoto herního žánru vždycky nejvíce zajímá, je hratelnost! Pokud existuje něco, co vám zabrání ve stažení volně dostupného dema a přinutí vás spíše si pořídit verzi plnou, je právě způsob, jakým se tato hra hraje a co všechno je vám schopna nabídnout. Tak za prvé se tu nesetkáte s žádnými časovými limity, takže si můžete užít hraní jen tak, aniž byste se museli strachovat a sledovat neustále čas. Každý další krok tak budete moci pečlivě naplánovat, což je samozřejmě nesmírně důležité, neboť abyste se dostali do dalšího levelu, musíte vykonat všechny akce v daném pořadí. Narozdíl od jiných time management her, v tomto titulu se vám nestane, že budete požádáni, abyste něco vykonali a poté jste museli dlouhé minuty čekat, než bude úkol splněn. V této hře totiž budete spoustu rozmanitých úkolů moci plnit simultánně. Protože jsou vaši dělníci nesmírně samostatní, můžete je poslat vykonat určité pracovní úkony, pěstovat plodiny, opravovat dům, provádět výzkumnou činnost, uklízet odpadky a spoustu dalších činností a více se o ně nestarat. Během dalšího postupu hrou se vám budou za odměny odemykat nejrůznější ocenění a vylepšení, musíte být ale připraveni na to, že jak se budete hrou dostávat dál a dál, bude na vás vyžadováno stále více a více kliknutí.

Farm Tribe 2 je skvělou time management hrou, která zaujme na dlouhé hodiny vaši pozornost a může vám nabídnout spoustu zábavy díky své úžasné grafice a inspirativní hudbě, zajímavému a příběhu a chytlavé a spontánní hratelnosti. Užijte si ve společnosti tohoto titulu spoustu zábavy a nezapomeňte se o něm zmínit ani vašim kamarádům!

KOMENTÁŘE PRO FARM TRIBE 2

Slevy dnes

Dark Romance: The Monster Within

Expires in 1600844400

Edge of Reality: Ring of Destiny

Expires in 28 Sep 2020

FOLLOW US!

Premium Games