MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Fear For Sale: Nightmare Cinema
2.75
4

Fear For Sale: Nightmare Cinema

Odhalte v nové, působivé hidden object hře s názvem Fear For Sale: Nightmare Cinema záhadu strašidlného divadla. Vaším úkolem bude zjistit důvody, proč zmizelo jeho publikum. Všichni diváci se ztratili poté, co shlédli jeden film a nyní je jen na vás znovu je najít. Využijte tedy všechny své schopnosti, odkryjte roušku tajemství vznášející se nad tímto starým divadlem a pokuste se odtud dostat dříve, než se zatáhne opona. Stáhněte si struhující hidden object titul Fear For Sale: Nightmare Cinema ještě dnes a zcela zdarma.

FEAR FOR SALE: NIGHTMARE CINEMA OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ FEAR FOR SALE: NIGHTMARE CINEMA HRY:

FEAR FOR SALE: NIGHTMARE CINEMA RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

„Pojďme do kina!“ Jak často slýcháváme tento návrh? Není nad to sejít se ve skupině dobrých přátel a užít si trochu zábavy sledováním nejnovějšího hitu v kině. Vývojový tým EleFun Games se však rozhodl převést tuto zábavnou formu trávení času do hrozivého zážitku, který na nás čeká v jejich novém titulu zvaném Fear For Sale: Nightmare Cinema. Jedná se o třetí pokračování slavné herní série Fear For Sale. Tak se usaďte na svá místa a nechte se okouzlit kouzelným filmem, který si popíšeme v následující recenzi... Read more

Příběh Nigtmare Cinemy je propojený s předcházejícími dvěma díly: The Mystery of McInroy a Sunnyvale Story. Opět se vrhnete po stopách novináře píšícího pro slavný magazín Fear For Sale. Jednou o půlnoci vyrušil vaše klidné spaní telefonát, ve kterém vás prosil nervózní hlas Lily Thompsonové o setkání poblíž starého zchátralého kina The Gate. Po setkání vám Lily začne vyprávět její příběh. Ukáže se, že její milovaný manžel a váš kolega Adam se dostal do problémů. Adam před několika týdny přijal pozvání na otevírací den tohoto kina, a přestože mu Lily odmítla dělat na této slavnostní akci doprovod, rozhodl se jít sám. Od té doby se však nevrátil. Lily před nedávnem dostala stejnou pozvánku jako její přítel, a tak se zdá, že se někdo snaží zbavit všech možných svědků. K smrti vystrašená mladá dáma vás tedy žádá, abyste jí pomohl Adama najít a oba dva zamilované zachránil před hrozícím nebezpečím. Jste totiž jediným člověkem, který může tento záhadný problém vyřešit. Jinými slovy vám dala svůj lístek do kina a uchýlila se do ústraní. Předcházející úspěšně zvládnuté případy vám vytvořili skvělou reputaci, a tak byste ani tentokrát nechtěli udělat špatný krok. Je nad slunce jasné, že nový počin ze série Fear For Sale patří do žánrů hidden object adventura a oba dva tyto typy jsou ve hře obsaženy současně. Hidden object scény po vás vyžadují nalezení potřebných interaktivních předmětů, z nichž čas od času musíte sloučením vytvořit nový.

Ti, co nemají věčné hledání objektů příliš v oblibě, mohou se místo toho zabývat zajímavými jigsaw hlavolamy. Tyto zajímavé prvky odlišují Fear For Sale: Nightmare Cinema od ostatních her podobného zaměření. Pozadu samozřejmě nezůstávají ani hádanky. Nechceme je nijak zvedat do výšin, systém jejich řešení je ale velice zábavný. Jsou rozmanité, a to v mnoha různých směrech: v obtížnosti, kompozici, metodách řešení atd. Tady jsme se tedy určitě nezklamali. Co se týče hratelnosti, musíme zmínit ještě jednu věc. Je nastavitelná. Jinými slovy, kromě klasických módů obtížností tu máte k dispozici ještě jeden, Custom režim, který vám umožňuje provést spoustu nastavení, podle toho, co vám nejvíce sedí. Pokud jste tedy unavení hádankami nebo se chcete vyhnout různým postihům, není nic jednoduššího, než si je vypnout v nastavení! Je to bezesporu ta největší přednost hry.

Skvělá je také grafika. Nic víc, nic míň. Nikdy určitě nebudete mít problémy s lokalizací objektů. Co se týče doprovodných melodií, tak ty jsou mistrovské a jedinečné. Zdá se tedy, že všechno je tak, jak má být. Až na dabing. Vše dokonale sedí, až na totálně nesynchronní pohyby rtů a hlasů.

Stojí tedy tato hra za to? Samozřejmě, že ano! Fear For Sale: Nightmare Cinema upoutá vaši pozornost bez ohledu na to, jestli jste fanoušek filmů, hráč nebo vás baví něco jiného. Titul je skvělým mixem několika žánrů a nabízí vám možnost zjistit, kdo nebo co se ve skutečnosti skrývá v promítací kabině. Tento kousek je zkrátka hodně těžké odmítnout.