MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaHry s ukrytými předměty
Hra Gardens Inc: From Rakes to Riches
3.0952380952381
21

Gardens Inc: From Rakes to Riches

Alawar Entertainment nám ve spolupráci s Big Fish Games s hrdostí představují novou time management hru s názvem Gardens Inc: From Rakes to Riches! Pokud si myslíte, že zápletka tohoto nového mistrovského kousku Alawaru je monotónní a nudná, potom se šeredně pletete! Ve hře vám bude představena Jill, která se rozhodla, že navštíví své rodiče. Najde je však hodně smutné, neboť již brzy bude jejich zahrada, stejně jako všechny přilehlé budovy, zničena. To se ale nesmí stát! Obnovte a osázejte krásnou zahrádku a nezapomeňte se samozřejmě o své rostlinky starat! Jsou totiž klíčem k vaší prosperitě! Pamatujte, že pokud pomůžete Jill, nezachráníte tím jen majetek jejích rodičů, ale vlastnictví celého města! Zabraňte chamtivému developerovi v zničení jedinečných rostlin ve hře Gardens Inc: From Rakes to Riches! Stáhněte si tuto hru a začněte ji hrát ještě dnes!

GARDENS INC: FROM RAKES TO RICHES OBRÁZKY

GARDENS INC: FROM RAKES TO RICHES RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Co víme o hrách žánru time management? Obvykle v nich dostanete úkoly typu „postav něco“ nebo „něco vylepši“. V případě „farmářských“ her potom bývá vaším cílem proměnit váš strádající statek v ziskový byznys. Váš časový limit je přitom samozřejmě omezený. Čas od času musíte plnit i několik extra misí, ty ale obrázek celku nijak zvlášť nezmění. Je to stále stejná nuda! Odmítli jste už někdy nějakou takovou hru, protože víte, že vás nebude bavit? Pokud ano… dnešek je tím pravým dnem pro vás! Vývojový tým Alawar Entertainment je tu totiž s novým titulem Gardens Inc.: From Rakes to Riches! Tato novinka totiž slibuje prolomení klasických klišé. Dost bylo monotónního budování a sklízení úrody! Připravte se na to změnit názor na žánr time management!                                    Na začátku hry se seznámíte s Jill, mladou absolventkou vysoké školy, která se rozhodne jednoho dne navštívit svého dědečka s babičkou. Ti vlastní vilu v městě Sunnydale, jakmile však Jill přijede, najde své milované hodně rozrušené. Brzy přijde na to, že její rodina dluží milion dolarů a že není v jejich silách splatit byť jen penny. Vzhledem k tomuto faktu zabaví věřitelé jejich majetek včetně vily a přilehlých zahrad. A to určitě není žádná legrace! Nicméně Jill má plán, jak celou situaci zachránit. Rozhodne se zúčastnit sunnydalské soutěže zahrádkařů, a zkuste hádat, co je hlavní cena? Samozřejmě právě požadovaná finanční částka! Vítěz bere všechno, a pokud se jím stanete zrovna vy, peníze můžou posloužit na navrácení dluhů, čímž zabráníte dalšímu zabavování majetku. Vaším úkolem bude během putování městem splnit několik zahrádkářských úkolů. Tyhle zahrady bývávaly kdysi úžasnými místy, dnes jsou ale hodně zanedbané. Než-li ale začnete s vlastní obnovou, musíte nashromáždit dostatek zdrojů. V popisu každého úkolu budete mít informace o nezbytném materiálu, který budete pro daný úkol potřebovat, extrémně důležité je však především nářadí a jeho sbírání by mělo být vaším prvořadým cílem! Od samého počátku hraní budete plnit úkoly společně s vaší kolegyní ze školy, později si však budete moci najímat další pracovní síly. Vaši dělníci však musí být dostatečně loajální a musíte je v případě potřeby chránit. Tak například údržbáři se bojí duchů, což má za důsledek jejich nízkou efektivitu práce. Jedním z vašich úkolů tudíž bude najmout lovce duchů a dostat je tak ze své farmy. Kromě lovce duchů si budete ale pronajímat i další profesionály ve svých oborech. Budete si muset například sehnat myslivce, který ochrání váš prostor před nájezdy havranů, důležitý je ale také například hlídač, jenž zabrání náporu zlodějů. Ve hře jste omezeni dvěma typy limitů: časem a penězi. Co se týče času, můžete získat jeho zmrazovač, který prodlouží váš limit, v případě peněz zase získáte nějaké navíc v průběhu rekonstrukce vily. To není špatné vylepšení, není-liž pravda?.. Read more

Podívejme se ještě na grafické a zvukové zpracování titulu. Vizuální dojem ze hry je více než nadprůměrný. Jasné a barevné mapy vypadají opravdu úžasně! Tahle hra zkrátka určitě není žádná bledule a na vaší obrazovce můžete obdivovat propracování i toho nejmenšího detailu! Hudební doprovod je bohužel dost nudný, přesto tento drobný nedostatek nemůže pokazit výborný celkový dojem ze hry. Jinak jsou zvukové efekty příjemné a zcela v pořádku.

Konečně jsme dospěli k závěru. Stanovení priorit obvykle bývá klíčem k úspěchu a titul Gardens Inc.: From Rakes to Riches je toho zářným příkladem. Určitě proto nepropásněte šanci vylepšit své manažerské dovednosti!