MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Gardenscapes: Mansion Makeover
3.2090395480226
354

Gardenscapes: Mansion Makeover

Nemůžeme se dočkat, až se k nám dostane nová úžasná a velice slibná hidden object hra! Vítejte v Gardenscapes! Druhá část této herní série s názvem Gardenscapes 2: Mansion Makeover vám umožní zrestaurovat jeden starý dům a udělat z něho pohostinné a pohodlné obydlí. Staňte se projektantem a použijte na vylepšní interiéru nepřeberné množství předmětů. Najděte 3000 hidden object předmětů, které vám mohou být při přestavbě rovněž nápomocny! Vyřešte všechny unikátní hádanky a vytvořte mistrovské dílo!

GARDENSCAPES: MANSION MAKEOVER RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Která zahradnická hidden obejct hra je tou nejlepší? Samozřejmě je to Gardenscapes: Mansion Makeover, nejnovější titul od vývojového týmu Playrix Entertainment a druhé pokračování série Gardenscapes... Read more

Gardenscapes: Mansion Makeover je něco jako váš starý přítel, se kterým se pravidelně setkáváte a přesto si stále máte co říci. Jste vlastníkem zahrady, která se stala natolik populární, že ji chce spousta lidí navštívit. I když už jste strávili spoustu času zkrášlením vaší zahrady, přesto je potřeba její prostředí před příchodem návštěvníků stále vylepšovat.

Původní hra se točila kolem spousty nových předmětů, které jste museli vyhledat a stejný herní základ byl přenesen i do tohoto pokračování. V každé scéně musíte posbírat co nejvíce zlatých mincí a zvýšit tak svůj příjem. Nápovědní systém funguje opět skvěle – v jednotlivých scénách jsou symboly otazníků, které vám ukážou hledaný předmět okamžitě. V Gardenscapes: Mansion Makeover musíte neustále zvyšovat zisky, což vás může, v případě, že hrajete s časovým limitem, poněkud obtěžovat.

Stejně jako v prvním díle je majordómus Austin znovu nesmírně zábavný a pokaždé vás rozesměje. Vývojáři navíc dodali mezi tohoto chlapíka a některé objekty v místnosti daleko více interaktivity. Tak například pokud kliknete na televizi, můžete se podívat na krátké video s Austinem nebo třeba na reklamy na hry od Playrixu. K dispozici je hráčům také spousta nejrůznějších vylepšení pro své sídlo, které se liší vzhledem i cenami.

Gardenscapes: Mansion Makeover vám sice nenabídne nic opravdu nového, má ale tu samou úžasnou atmosféru, jako měl první díl. Každopádně se jedná o skvělý hidden object titul, který, i když není originální, nabízí hráčům spoustu zábavy. Příjemné zahradničení!