MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Ghost Encounters: Deadwood
3.7333333333333
30

Ghost Encounters: Deadwood

Vítejte v nové jedinečné hidden object hře Ghost Encounters: Deadwood na Starém Západě! Potkejte se tu s duchem jménem Blackjack, který pozabíjel 21 osob předtím, než zemřel a v posmrtném životě jich zavraždil ještě daleko větší počet! Přijměte tuto výzvu a udělejte přítrž tomuto vražednému běsnění! Jste tedy připraveni na řešení zábavných hádanek a prozkoumávání nádherných lokací? Jste dostatečně stateční na to zastavit zlo a stát se opravdovým hrdinou? Potom si počkejte na vydání hry Ghost Encounters: Deadwood a my vám slibujeme, že toho nebudete litovat!

GHOST ENCOUNTERS: DEADWOOD OBRÁZKY

GHOST ENCOUNTERS: DEADWOOD RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Ghost Encounters: Deadwood je westerny inspirovaná hra od společnosti Anarchy Enterprises pojednávající o zlém duchovi, který terorizuje občany jednoho malebného malého městečka... Read more

Na začátek musíme přiznat, že jsme byli ohledně dalšího „tajuplného hidden object titulu“, kterými nás nejrůznější vývojové týmy neustále bombardují docela skeptičtí. Museli jsme ale samozřejmě odhodit veškeré předsudky pryč a nyní vám předkládáme pravdivou a spravedlivou recenzi tohoto titulu.

K našemu překvapení se Anarchy Enterprises předvedli jako plodný tým a předložili nám prostřednictvím Ghost Encounters: Deadwood velmi zajímavou hidden object adventuru. Tak za prvé se ve hře vůbec nenudíte a neustále musíte plnit nové a nové úkoly. Jedná se přesně o ten typ hry, u které se nemůžete dočkat, až k ní znovu usednete. Druhým kladem je její nesmírně napínavý příběh, u kterého už se těšíte, jak a proč se bude tím nebo oným způsobem vyvíjet.

Ačkoliv hádanky jsou jako obyvykle typu match-3, logické skládačky, sestavení obrázků apod., přesně sednou do hry a jejího prostředí. Se svými hidden object scénami se spoustou předmětů se řadí Ghost Encounters: Deadwood do staré školy tohoto žánru. Přesto jsou tyto scény velmi jasné a zřetelné a nikdy vás neznechutí. A pokud byste se náhodou dostali do potíží, k dispozici je vám v obou herních módech (běžném i pro pokročilé) nápovědní systém, který se rychle obnovuje.

Graficky je tento titul perfektní, hudba je decentní, nevystihuje sice příliš atmosféru westernového městečka, přesto zní ale příjemně.

Na druhou stranu se nejedná z důvodu poměrně snadných hádanek a rébusů o nijak progresivní hru a bude se jednat spíše o výzvu pro začínající až středně pokročilé hráče. Ti zkušenější tu mnoho nového opravdu neobjeví. Přesto i pro ně není někdy od věci odreagovat se a zkrátit si nudné chvilky u hry s dobrým příběhem a skvělou grafikou.