MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Hallowed Legends: Ship of Bones Collector's Edition
4.4
25

Hallowed Legends: Ship of Bones Collector's Edition

Seznamte se s dlouho očekávanou třetí částí skvělé herní série Hallowed Legends! Po havárii letadla se ocitáte na neznámém místě, na kterém se musíte pokusit nějak přežít. Prozkoumejte tedy tuto zemi a odhalte všechna její tajemství! Ponořte se do mystického příběhu, vychutnejte si barvitou grafiku, půvabné lokace a, samozřejmě, záludné hádanky a mini hry! Hallowed Legends 3: Ship of Bones je parádním dárkem pro všechny fanoušky hidden object adventur, tak nepropásněte vydání této hry!

HALLOWED LEGENDS: SHIP OF BONES COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

HALLOWED LEGENDS: SHIP OF BONES COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Pokud disponujete dobrou pamětí, určitě budete schopni spočítat, kolikrát jste slyšeli tajemný příběh o bílé paní. Určitě se nebude jednat zrovna o nikterak malé číslo. Vývojový tým Elephant Games se přesto rozhodlo použít toto známé téma, zároveň ho však chtěl pojmout poněkud originálněji, aby se tak vyhnul obehraným clišé. Podařilo se jim to ale? Vytvořili opravdu povedenou hru, u které stráví hráči spoustu hodin skvělé zábavy? Pokud chcete dostat odpovědi na tyto otázky, dočtěte si naši recenzi třetího pokračování série Hallowed Legends s podtitulem Ship of Bones a stáhněte si a začněte hrát tuto záležitost ještě dnnes!.. Read more

Nejprve si něco povíme o příběhové lince titulu. Jak už jsme si řekli, vývojáři použili v případě Hallowed Legends: Ship of Bones poněkud otřepané téma, ze kterého se snažili dostat jen to nejlepší. Setkáte se tu se dvěmi paralelními příběhy: hlavní příběh pojednává o bílé paní, která se zmocňuje duší obyvatel malé rybářské vesničky Erlenbourgu, vedlejší příběh se zase zabývá tajemnou historií Lodi kostí. V hlavní zápletce bude vašim úkolem zjistit důvod, proč vlastně bílá paní krade duše nevinným lidem a pomoci vašim přátelům a občanům této malé vesnice. Příběh je založen na prvcích ze severských legend a příběhů. Neméně zajímavou částí je však i ta, která nám detailně vypráví příběh o Lodi kostí. Tento dvojitý příběh je vskutku velice zajímavý, a pokud se o tom chcete přesvědčit sami, stáhněte si a vyzkoušejte tento titul ve volně dostupném demu, případně si rovnou pořiďte plnou verzi této povedené hry.

Důležitou součástí Hallowed Legends: Ship of Bones je samozřejmě také hratelnost. Hru bychom mohli zařadit do žánru hidden object s tím, že titul obsahuje spoustu hádanek a mini her, které mu dodávají lehký nádech adventury. Na začátku máte na výběr ze tří úrovní obtížnosti, které si můžete upravovat i během hraní. Hra jako taková se sestává z hidden object scén, přičemž ty se vyskytují ve dvou variantách: tou první jsou standartní interaktivní hidden object scény, ve kterých hledáte objekty uvedené na seznamu a poté je různě mezi sebou kombinujete, druhou variantou jsou potom hidden object scény, ve kterých musíte předměty dostat na své místo tak, aby spustily nějakou akci. Ve hře najdete spoustu hádanek a mini her a jejich obtížnost se pohybuje v širokém rozpětí. Povětšinou nejsou přehnaně těžké, pokud se ale přesto dostanete při jejich řešení do potíží, můžete využít pomoci nápovědy nebo deníku. Hra není příliš dlouhá, skládá se z osmi menších kapitol, jejich rozsah je však dostatečně velký na to, aby vás zaujal.

Tak jako obvykle, i tentokrát odvedli vývojáři skvělou práci co se týče grafického a hudebního zpracování. Hallowed Legends: Ship of Bones vám dopřeje opravdu bohatý audiovizuální zážitek, který vám vyrazí dech. Grafika je ostrá a hraje spoustou barev, animace a cutscény jsou jemné a nádherně vyvedené. Hudba je rovněž velmi dobrá, vytváří děsivou a tajemnou atmosféru a pomáhá dodat vašemu tělu pořádnou dávku adrenalinu.

Hallowed Legends: Ship of Bones je prostě fenomenální hidden object titul s prvky adventury a spoustou hádanek a mini her, který nám sice nepředstaví žádné závratné novinky, přesto je svojí dechberoucí grafikou, temnou a děsivou hudbou, úchvatnými lokacemi a vizuálními efekty a strhujícím příběhem, daleko nad průměrem v tomto herním žánru. Určitou originalitu navíc můžete najít jak v hratelnosti, tak i v příběhové lince, tak neváhejte a určitě nepropásněte tuto super hru!