Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryPremium GamesHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Haunted Past: Realm of Ghosts Collector's Edition

Název nového projektu od Gogii Games vypadá že hovoří sám za sebe, ne? Odvaž se přejít hranici mezi dvěma světy! Haunted Past: Realm of Ghosts je hra se skrytými předměty s trošku komplikovaným příběhem. Zachází s neporušitelným spojením mezi živou ženou jménem Sara a její mrtvou kamarádkou Emily. Emily zemřela před třiceti lety: vypadla z okna v posledním patře. Tajemství její záhadné smrti je stále neobjasněno a Sara přijela aby ho odhalila. Jejich přátelství bylo tak pevné, že Emily začala komunikovat se Sarou aby jí pomohla a řekla jí pravdu! Haunted Past: REalm of Ghosts představuje směs mystických ale při tom přitažlivých událostí, kteté tě nenechají lhostejným!

Title - Haunted Past: Realm of Ghosts Collector's Edition Game Download for PC and Mac Description - Get Haunted Past: Realm of Ghosts Collector's Edition, a Hry s ukrytými předměty game projected by Big Fish Games. Název nového projektu od Gogii Games vypadá že hovoří sám za sebe, ne? Odvaž se přejít hranici me...
Hra Haunted Past: Realm of Ghosts Collector's Edition
3.75
52

HAUNTED PAST: REALM OF GHOSTS COLLECTOR'S EDITION OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ HAUNTED PAST: REALM OF GHOSTS COLLECTOR'S EDITION HRY:

HAUNTED PAST: REALM OF GHOSTS COLLECTOR'S EDITION RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Vývojový tým Gogii Games prokazují s novým hidden object titulem s názvem Haunted Past: Realm of Ghosts svou oddanost duchařskému tématu. Strašidelný příběh je tím pravým šálkem kávy pro mnohé vývojáře, ne všichni se ho ale zhostí tak dobře. Pojďme se tedy podívat, co nám bylo tentokrát navařeno... Read more

Ve hře Haunted Past: Realm of Ghosts se zhostíš role jedné mladé krásné dívky jménem Sara a tvým úkolem bude zlomit kletbu, která byla uvržena na jejich rodinné sídlo. Celá hra se točí kolem duchů, kteří se tě snaží k smrti vyděsit, správně vyřešené hidden object hádanky nebo mini hry tě ale mohou od těchto zlých sil ochránit. Všeobecně vzato nejsou úkoly nijak zvlášť originální, ve hře má ale hráč k dispozici si je upravit podle svých představ; hru můžeš hrát nejdříve na jednoduchý mód a později si ji můžeš znovu projít na těžší úroveň.

Hlavním kladem Haunted Past: Realm of Ghosts je ale samozřejmě jeho nádherná grafika. Vizuálně je celá hra zpracována opravdu výborně, ať už se touláš ve dne či v noci nebo uvnitř či venku. Některé scény jsou celé pokryté prachem a smetím, jiné zase uměleckými předměty. Tolik různých lokací jsme už opravdu dlouhou dobu nikde neviděli. Přes horory evokující atmosféru dokáže tento titul upoutat pozornost všech hráčů. Hudební doprovod je vyveden také dobře, nijak ale zase nevyniká. Herní systém je dobře propracovaný, chybí tu ale podrobnější instrukce a někdy si tak docela znechucený věčným blouděním.

Přesto je Haunted Past: Realm of Ghosts skvělým představitelem strašidelných her, a pokud ještě stále nejsi unavený ze všech těch temných titulů, vyzkoušej tuto hru ještě dnes.

22, December 2011

KOMENTÁŘE PRO HAUNTED PAST: REALM OF GHOSTS COLLECTOR'S EDITION

Slevy dnes

Sable Maze: Soul Catcher

Expires in 27 Jan 2020

FOLLOW US!

Premium Games