MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Holdfast: Nations At War
5
1

Holdfast: Nations At War

Holdfast: Nations At War je kombinací vojenské strategie, střílečky z pohledu třetí osoby a FPS z doby napoleonské. Můžete hrát za různé národy, včetně Pruska, Francie, Británie a Ruska. Existuje 21 tříd postav s jejich charakteristickými schopnostmi, které jsou v poli rozhodující. Lékaři dělají padlé krok zpět do řad. Jízdní jezdci přinášejí svými meči masakr. Pěší sprchové kulky na nepřátelských liniích. To jsou bitvy na břehu. Současně probíhají na moři plnohodnotné námořní operace. Můžete se stát členem posádky na válečné lodi vykreslené s historickou přesností. Znovu načtěte děla, rozhoďte nepřátelské lodě, položte člun a vydejte se na břeh v naději, že pevnost přežijete nebo obléháte. Můžete se zaregistrovat u Regimental Linebattles a zúčastnit se akcí řízených komunitou, kde můžete soutěžit s ostatními hráči v dovednostech a ostřelování.

Tags: Historical, Multiplayer, War, Strategy, Massively Multiplayer, Military, Simulation, Action, Naval, Third-Person Shooter, Indie, Tactical, Team-Based, FPS, First-Person, Naval Combat, Shooter, Moddable, Wargame, Third Person

VIDEO

HOLDFAST: NATIONS AT WAR OBRÁZKY

Systémové Požadavky

OS: Windows 8 64-bit or Windows 10 64-bit

Processor: 3 GHz Dual Core

Memory: 6 GB RAM

Graphics: DirectX 11 Compatible Card

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 25 GB available space

Additional Notes: A GeForce GTX 960M card is capable of running the game at a low framerate when playing army based game modes on minimum graphics settings.