MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra House, M.D.
3.7978723404255
94

House, M.D.

Připojte se k světově známému Dr. House v jeho nebezpečných ale vzrušujících vyšetřenách. Začněte hrát House M.D, novou gripping hru. Stanete se jedním z Pricenton-Plainsboro Hospital zaměstnancem a vplujete do hlubin medicíny. Váš úkol je najít řešení abnormální nemoci. Máte málo času, neboť se nemoc zhoršuje den za dnem. Proto to jednou může být příliš pozdě! Stáhněte House M.D absolutně zdarma a pospěšte si, pacienti ještě nejsou beznadějní!

HOUSE, M.D. RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

House, M.D. je super úspěšný TV pořad. Jeho rozmanité děje o zajímavých lékařských případech lze jednoduše změnit na skvělou hidden object hru. Takže, Legaci Interactive se pokusili vytvořit hru hodnou TV pořadu, ale bohužel, nezvládli zopakovat úspěch slavného TV pořadu. Je smutné, že hra House, M.D. se ani nepřiblížila k odměně, pokud tato cena není pro nejhorší hru, jakou jste kdy hráli... Read more

Poprvé nám prasklo srdce, když jsme viděli kreslenou formu postav ve hře. Stále, vývojáři se podařilo nakreslit všechny herce z pořadu velmi dobře. Ale nedali do nich život. Tam vůbec nebyla žádná akce! Místo živé grafiky jsme viděli jen statické obrázky jako u komiksu. “No, jestli tam nebude žádná akce, musí tam být alespoň dobré zvuky”, jsme si naivně mysleli. Ale ne, vývojáři opravdu nepracovali tvrdě v tomto bodě hry, prostě vybrali to nejkýčovitější co mohli - nesrozumitelné dialogy. Vypadá to, že vývojáři doufají, že hráči považují za zajímavé číst tyto texty z obrazovky.

Naše srdce se roztrhlo po půlhodině hraní. House, MD se ukázalo být velmi primitivní puzzle hrou, a to velmi jednoduchou. Herní výzva je složena z linek vtipných dialogů, buď od Dr.House, nebo od jeho kolegů a pak žačne puzzle hra, které nemá nic společného s tím, co řekli. Neexistují slova, která by vystihla, jak jsou tyto mini-hry otravné.

Zkrátka, je těžké definovat skupinu, pro kterou byla tato hra určena. Existují vůbec nějací hráči, kteří se nestarají o kvalitu hry? Nebo možná hráči, kteří prahnou po primitivní hře? Máme mnoho dotazů, pokud jste jedním z nich.

Systémové Požadavky

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.4 GHz Mhz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 410 MB