MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Island Tribe
3.9389312977099
131

Island Tribe

Žánr: Řízení času

Nekde uprostřed oceánu byl malý ostrov, známý pro svou nádhernou krajinu a přátelské obyvatelstvo. V Island Tribe si ostrované užívali život a přemýsleli o věčnosti, než se jednoho slunečného dne probudil obrovský vulkán. Žhnoucí láva se přehnala přes vše v cestě. Vesničané nemohli nic dělat, ale vzali své děti a utekli! Můžete pomoci těmto lidem dostat se do lodí, než láva pokryje celý ostrov? Stáhněte si Island tribe absolutně zdarma a zkuste tento úžasný timemanagment právě teď!

ISLAND TRIBE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Island Tribe je nová time managment hra od Realore, ve které musíte pomoci přežít ostrovnímu kmeni před erupcí sopky a plánovat další únikový plán. Zatímco tento titul je celkem podobný jako time managmenty jako je Roads of Roma a My Kingdom for the Princess, hratelnost je zcela jiná... Read more

Tady nemusíte stavět žádné cilnice, ale spíše sbírat ingredience a speciální itemy. Hra probíhá v krásné džungli, v bažinách a horách. Stejně jako v každém time managmentu, Island tribe je časově omezená, ale tento fakt vás nebude obtěžovat, jelikož je časovač velmi štědrý. Nicméne hra je hrána “na jeden nádech”. Takže těchto 30 levelůse zdá příliš krátkých, když tyto funkce by byly jistě dobrým zdrojem pro náročnější scény.

Opravdu se zakousnete do Island Tribe, což ukazuje, že Realore věnovali hodně úsilí do vytvoření skutečně zajímavého levelu a tak zachrání hráče ze zklamání. Velkou výhodou tohoto titulu je jeho ovládání. Nikdy vás nebude obtěžovat špatné kliknutí, a co je důležitější - všechny akce ve kře jsou propojeny. Tato skutečnost dělá hru ještě zábavnější a návykovější.

Celkově, tento nový time managment je bezesporu pěkný doplněk k tomuto žánru. Pokud nemáte nic proti krátkým vzrušujícím hrám, tato hra vás zabaví a nenechá vás se nudit, díky fascinujícím a podmanivým úrovním. To především potěší fanoušky rychlejších žánrů, nádherné umělecké dílo je jen bonus. Hej, Realore! Pokračujte v dobré práci!