MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaHry s ukrytými předměty
Hra Killing Floor 2
5
3

Killing Floor 2

O měsíc později po událostech popsaných v původní hře Killing Floor se rychle vyhrotila epidemie způsobená neúspěšným experimentem s biologickými zbraněmi. Vypuknutí viru se šíří po celé Evropské unii a vypíná politické mašinérie a každodenní život. Těch pár, kteří měli to štěstí, že přežili, se rozhodli spojit a bránit se a vy jste jedním z nich. Toto je slibná sada Killing Floor 2 a samotná hra hráče nezklamala. Intenzivní přestřelka proti vlnám zombie a hrůzostrašné hrůzy nezklame a zůstane v záběru i pro vášnivého nadšence FPS. Režim pro více hráčů má stále vysokou prioritu a doporučujeme jej zvolit při hraní s přáteli. K dispozici je otočná sada postav v závislosti na DLC, které hrajete. Každý z nich má jedinečné dovednosti a je lepší shromáždit vaši skupinu tak, aby se navzájem doplňovali. Společně se budete účastnit operací napříč různými bludnými mapami zamořenými krvežíznivými příšerami a ne tak snadno zabitými šéfy.

Tags: Zombies, Co-op, Gore, FPS, Survival, Multiplayer, Action, Online Co-Op, Horror, Shooter, First-Person, Team-Based, Survival Horror, Great Soundtrack, Atmospheric, Difficult, Singleplayer, Early Access, Indie, Blood

VIDEO

KILLING FLOOR 2 OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ KILLING FLOOR 2 HRY:

Systémové Požadavky

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Win7 64-bit, Win8/8.1 64-bit

Processor: Core 2 Duo E8200 2.66GHz or Phenom II X2 545

Memory: 3 GB RAM

Graphics: GeForce GTS 250 or Radeon HD 4830

DirectX: Version 10

Network: Broadband Internet connection

Storage: 60 GB available space

UNSUPPORTED HARDWARE: IntelHD Integrated Graphics Chips, 32-bit Operating Systems, NVIDIA ® FleX features require a GeForce ® GTX™ 770 or higher (GeForce ® GTX™ 980 recommended)