MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Legacy Tales: Mercy of the Gallows
3.8571428571429
7

Legacy Tales: Mercy of the Gallows

Vyzkoušejte novou mysteriózní hidden object hru a názvem Legacy Tales: Mercy of the Gallows. Vaším úkolem bude zjistit, co se stalo s Williamem van der Deckenem a jeho ženou Isabellou. Jednoho dne zmizeli a zbyl po nich jen kapitán, který byl nalezen mrtvý a oblečený v pirátských šatech. To je podivné i vzhledem k tomu, že během celého svého života proti pirátům bojoval. Během vyšetřování kapitánovi podivné smrti na vás čeká spousta dobrodružství, tak začněte hrát tuto úžasnou hru ještě dnes a stáhněte si hidden object titul Legacy Tales: Mercy of the Gallows zcela zdarma.

Potřebuješ-li pomoc s řešením některých puzzle nebo hledáním předmětu, stáhni si zdarma průvodce strategií Legacy Tales: Mercy of the Gallows. Získáš podrobného průvodce jak splnit všechny úrovně bez ztráty možnosti utajení zcela zdarma!

LEGACY TALES: MERCY OF THE GALLOWS OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ LEGACY TALES: MERCY OF THE GALLOWS HRY:

LEGACY TALES: MERCY OF THE GALLOWS RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

„Patnáct mužů na bedně s mrtvým. Jo ho ho a láhev rumu!“ Pokud znáte tato slova, potom to znamená, že téma pirátství je vám dostatečně známé. Pokud tomu tak opravdu je, pak je pro vás nová hra Legacy Tales: Mercy of the Gallows vyvinutá týmem YoudaGames tou správnou volbou. Tajemství pirátů je potřeba odhalit, tak se připravte na strhující námořní dobrodružství!.. Read more

Na začátku hry jsou vám představeny předcházející události, které se udály na holandském pobřeží. Všechny popisované příběhy se staly součástí místního folklóru a mezi lidmi se šíří prostřednictvím ústního vyprávění. Budou vám představeni William van der Decken a jeho milovaná žena Isabele, kteří společné žili v zámku na pobřeží. William se proslavil díky jeho celoživotnímu boji proti námořním lupičům. Všechno šlo, tak jak má, až do dne, kdy Isabele zmizela. Její manžel po téhle tragické události nemůže usnout, a protože už déle nesnese mučení z neznáma, vydá se svou manželku hledat. Nikdy se však ze svých cest nevrátil zpátky domů, až nakonec bylo jeho mrtvé tělo vyplaveno na pobřeží. Lidé byli jeho vzhledem doslova opařeni. Sir van der Decken byl totiž oblečený do pirátských šatů a byl k nepoznání od toho, kterého všichni do těch chvil znali. Bylo jasné, že se mu muselo stát něco podivného. Jen stěží se dalo uvěřit tomu, že Williamův duch byl náhle tak oslaben a že se stal jedním z jeho nenáviděných nepřátel – pirátem. Úkolem vašeho hrdiny tedy bude vnést světlo do nejasných událostí a přijít na to, co se ve skutečnosti stalo s Williamovou ženou. Budete muset komunikovat se spoustou duchů a plnit jejich úkoly tak, abyste se dostali k požadovaným stopám. Musíte si najít rovněž cestu do rezidence Deckenů a nakonec také navštívit legendární lodˇ Batavii. William byl na této lodi, která se stala postrachem všech pirátů, kapitánem a určitě tam tak naleznete užitečné informace! Pokud se dostanete do potíží a budete chtít třeba zjistit, kde se zrovna nacházíte, můžete využít pomoci mapy. Tento nástroj vám zároveň umožní rychlejší přesun na jakékoliv místo ve hře a věřte, že tato funkce je opravdu hodně užitečná.

Připravte se při svém putování na bezpočet hidden object scén. V nich budete samozřejmě hledat ukryté předměty, které budete následně kombinovat s různými okolním objekty jako dveřními zámky, nejrůznějšími mechanismy nebo s jejich pomocí budete kompletovat logické hádanky. Co se týče hádanek a mini her, tak jejich obtížnost se vzájemně výrazně liší. Nejzajímavějším prvkem Legacy Tales je sbírání mincí. Zlaťáky jsou pečlivě ukryté a v některých úkolech hrají stěžejní roli. Nezbývá vám tedy nic jiného, než zbystřit pozornost a najít je.

Grafiku Legacy Tales je lépe si prohlédnout, než o ní jen donekonečna mluvit! Neskutečně detailní lokace jsou podpořeny neuvěřitelně věrohodnými cutscénami, vizuální efekty jsou nádherné a perfektně zpracované. To samé platí i pro zvukové ztvárnění. Všechno je zkrátka tak, jak mám být. Dabing je rovněž v pořádku. Audiovizuální zpracování si prostě zaslouží zvláštní ocenění.

Pirátské příběhy vzhledem k tajemným a kouzelným příběhům zcela jistě nikdy nevymizí a Legacy Tales: Mercy of the Gallows jen dokazuje, že je to tak správně. Zajímavý příběh a perfektní zvukové a vizuální efekty skvěle naladí hráče a připraví je na prožitek ze vzrušujících životů pirátů. Pokud tedy máte neodolatelnou touhu prožít fascinující dobrodružství, určitě dejte tomuto kousku šanci! Nebudete zklamáni!