MultiplayerPC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předměty
Hra Life Quest® 2: Metropoville
4.1282051282051
39

Life Quest® 2: Metropoville

Poznejte novou fantastickou a jedinečnou strategickou hru Life Quest® 2: Metropoville a ponořte se do světa záludných úkolů! Prozkoumejte Metroville, obstarejte si roztomilého domácího mazlíčka a nezapomeňte si vylepšit vaše vozidlo! Spousta zajímavých akcí, jako projížďky městem, vydělávání peněz a mnohem více na vás už v této hře netrpělivě čeká! Toužíte po tom předvést své schopnosti, vybudovat si kariéru a stát se úspěšným mužem? Potom neváhejte a stáhněte si zcela zdarma a ještě dnes Life Quest® 2: Metropoville a užijte si život v tomto městě! Příjemnou zábavu!

LIFE QUEST® 2: METROPOVILLE OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ LIFE QUEST® 2: METROPOVILLE HRY:

LIFE QUEST® 2: METROPOVILLE RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Lidé často říkávají, že „život není žádný med“. Všichni jsme neustále zasypáváni spoustou povinností, odpovědnosti a dalších společenských pravidel, které nám často brání v tom dělat, co bychom sami nejraději chtěli. Naštěstí hry typu Life Quest 2: Metropoville jsou zcela oprostěny od všech těchto předsudků a konvencí... Read more

Jako v každé Time Management hře i v Life Quest 2: Metropoville můžete dosáhnout takřka všeho, od perfektní práce k nádhernému domu nebo skvělé manželce s dokonalými dětmi a roztomilým domácím mazlíčkem. Abyste mohli odstartovat svůj virtuální život, musíte vytvořit svůj vlastní avatar a vybrat si vhodný obrázek a nastavit charakteristické rysy.

Velkou výhodou simulačních her je, že si v nich můžete splnit všechny své touhy a přání, kterých se vám třeba v životě nepodařilo dosáhnout. Hra Life Quest 2: Metropoville nám ve svém průběhu naštěstí může nabídnout spoustu mořností. Můžete tu pracovat, navštěvovat nejrůznější restaurace, studovat na místní univerzitě anebo si užívat nočního života po místních klubech. Jedná se o jakousi malou školu skutečného života s tím rozdílem, že virtuální svět vám může dát druhou šanci.

Na rozdíl od Life Questu, druhé pokračování této série je daleko komplexnější a vyváženější hrou, do které jsou zakomponovány také aspekty přátelství (můžete tu mezi sebou chatovat, vytvářet nová přátelství a provozovat další zajímavé aktivity). Sociální rozměr hry je hlavní novinkou tohoto zajímavého počinu. Samotná hratelnost obsahuje spoustu originálních a zábavných prvků a nechybí tu ani zajímavé herní zvraty.

Graficky je hra na poměrně vysoké úrovni, i když se nejedná o ten nejlepší titul. Snesitelný je rovněž hudební doprovod. Hráči si ale musejí uvědomit, že se jedná o zcela nový typ Time Management hry, a tak by neměli v tutoriálu opominout ani jeden level. Ty jsou velice názorné a hráč tu dostane spoustu užitečných informací.

Life Quest 2: Metropoville určitě není hrou, kterou byste odehráli za jedno odpoledne, neboť v ní máte možnost vychovávat stále nové děti, vydělávat další hromady peněz a tak dále. Přejeme vám při jejím hraní spoustu skvělé zábavy!