Zapoměl jsi heslo?

PC HryMac HryHry ZdarmaOnline hryHry s ukrytými předmětyPrůvodce hrou

Lost Inca Prophecy 2: The Hollow Island

Seraphine vás zve k připojit k její úžasné dobrodružství a zachránit den ztratili Inca proroctví 2: The Hollow ostrov! Jste připraveni čelit různé překážky a odolávat katastrofy? Zemětřesení a erupce mohou přežít? Jsi jediný hrdina, který mohou zabránit tyto kataklyzmat! Stáhněte tuto fascinující odpovídající hru a užívat její velký zápas-3 hry! Je čas ukázat nejlépe odpovídající dovednosti a být první, kdo ztratil Inca proroctví 2: The Hollow ostrov! Hodně zdaru!

Title - Lost Inca Prophecy 2: The Hollow Island Game Download for PC Description - Acquire Lost Inca Prophecy 2: The Hollow Island, a Skládačky game published by Seppia Interactive. Seraphine vás zve k připojit k její úžasné dobrodružství a zachránit den ztratili Inca ...
Pin it

LOST INCA PROPHECY 2: THE HOLLOW ISLAND OBRÁZKY

VYZKOUŠEJTE ÚŽASNÉ ORIGINÁLNÍ VERZE A POKRAČOVÁNÍ LOST INCA PROPHECY 2: THE HOLLOW ISLAND HRY:

LOST INCA PROPHECY 2: THE HOLLOW ISLAND RECENZE OD DOUBLEGAMES

   
   

Svět je na pokraji hrozné katastrofy, zemské magnetické pole se stává nestabilní a jenom vy máte tu moc zabránit blížící se apokalypse! Ponořte se tedy do světa úžasných hádanek, vyzkoušejte novou match-3 hru vyvinutou týmem Seppia Interactive a vydanou společností Big Fish Games a v roli okouzlující průzkumnice Serafíny zachraňte lidstvo!.. Read more

Základní myšlenka hry vypadá celkem dobře, ve skutečnosti je ale příběh až příliš komplikovaný a nepřehledný. Během první hodiny hraní nepochopíte, proč vlastně musíte řešit tu či onu hádanku nebo jakou roli hlavní hrdinka vůbec hraje. To ale nemusí být žádný problém, pokud vše vynahradí zábavná hratelnost. Přes svůj poněkud vyčpělý příběh je Lost Inca Prophecy 2: The Hollow Island totiž neuvěřitelně chytĺavou hrou s rozsáhlým herním polem a bezchybnou grafikou. Hra nabízí dva herní módy, Switch a Chain, z nichž prvně jmenovaný je nastavený předem, a ten druhý si můžete zvolit před začátkem každého dalšího levelu.

Pokud se vám snaží většina vývojářů zkomplikovat život přidáváním dalších políček nebo dalšími neužitečnými zbytečnostmi, v Lost Inca Prophecy 2: The Hollow Island se budete muset mimo jiné poprat s rozsáhlým měnícím se herním polem a bezpočtem klíčových dírek po něm rozesetých. Smyslem je, že k postupu do další sekce nestačí hráči jen nasbírat určitý počet bodů, ale také odemknout zámek nacházející se v jednom z rohů herního stolu. Společně s kombinací s perfektních zvukových efektů a brilantních animací je podle nás tato inovace mimořádně oživující a osvěžující.

Na druhou stranu, pokud jste zatvrzelými fanoušky žánru match-3, Lost Inca Prophecy 2: The Hollow Island určitě není pro vás. Navzdory klasickému hernímu módu je totiž tato hra značně neobvyklá především co se týče hratelnosti a předvídavosti příběhu. Po pravdě řečeno jsme se ani při prvním hraní příliš nesoustředili na to, kam spěje vývoj celého příběhu, ale zaměřili jsme se spíše na atmosféru a mystické dobrodružství. A co jsme si opravdu vychutnali, byl velice zajímavý Chain mód. Pokud tedy máte rádi netradiční hry s vysoce kvalitním grafickým zpracováním, Lost Inca Prophecy 2: The Hollow Island ve vás stoprocentně zanechá velký dojem! Příjemnou zábavu!

11, September 2012

KOMENTÁŘE PRO LOST INCA PROPHECY 2: THE HOLLOW ISLAND

Premium Games
Howlville: The Dark Past

Expires in 1513411200

Christmas Wonderland 5

Expires in 18 Dec 2017